Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Volt barátom szakított velem 3 hónap után, mondván, hogy ő nem szerelmes belém. Egy hét múlva felkeresett, hogy hiányzom neki, látni akar. Megmondtam, hogy én nem akarom őt, nagyot csalódtam. De eljött hozzám...beszéltünk, de nem volt semmi.

Azt mondja, talán az a baj, hogy fél egy kapcsolattól és nem akar elköteleződni. Fura az egész, nem nagyon van tisztában az érzéseivel.

Mi erre a jó megoldás? Vajon miért fél, mi lehet az oka?

Ő 25, én 22L


2018. jan. 6. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Talán igazat mondott, és még tényleg "élni" akar egy picit? :)


Megoldás? Talán egy kis szünet.

2018. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, ha élni akar, éljen. De akkor ne keressen fel, hogy hiányzom neki :(
2018. jan. 6. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél a fix punci. Szerintem ennyi és semmi több.
2018. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél...a nagy lófaxt fél. Nem tetszel neki eléggé. De, legálabb korrekt volt, amikor szakított. Most meg pinnahiánya van, aztán megy vissza hozzád kuncsorogni, hátha kap.
2018. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki kételkedik az érzéseiben, annak nincsenek. Aki veled akar lenni az veled van, kifogások nélkül. De azért nyilván kell neki valaki, aki foglalkozik vele mikor ő úgy akarja. Akihez vissza lehet magát könyörögni ha hiánya van.
2018. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudja,hogy te érzel iránta,viszont még most is lefeküdne veled.Úgy cselekedj,ahogy a szíved diktálja,csak a döntéseddel ne alázd meg magad!
2018. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!