Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért zaklat az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklat az exem?

Figyelt kérdés

2 éve nyáron voltunk együtt egy rövid ideig, aztán szakítottam, mert belefáradtam, hogy mindig a volt barátnőjéhez hasonlítgatott, soha semmi nem volt elég jó neki, néha már úgy éreztem, tényleg csak direkt kínoz lelkileg.

Jól fogadta, amikor megmontam neki, nem szeretném folytatni. Közölte, amugy is végre a volt barátnője visszajön hozzá, akinek úgyse érhet a nyomába senki.

Töröltem minden profilomat, hogy ne tudjon elérni sehol. Egyszer valami mondvacsinált okkal felhívott, arra, hogy miért nem törölte a számom, az volt a válasz, elfelejtette.

1 évvel később többször is megkeresett munkában, otthagyta a névjegyét a telefonszámával, hogy hívjam fel. Persze nem hívtam. Illetve megpróbálta megfogni a kezem mindenki előtt, elég kellemetlen volt.

Azóta nem keres.


Mi a fenét akarhatott, ha elvileg újra együtt van a korábbi barátnőjével, és minden tökéletes?

(legalábbis, több közös ismerőssel is megüzente már)


2018. jan. 6. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert most te vagy az ex aki jobb volt....
2018. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno okkal ment szét az (ex) exével.

Gondolom akkor még szerelmes volt, a fejében meg csak a szép dolgok maradtak meg. No ezek azzal, hogy újra összejöttek, ár nem is olyan rózsásak, idilliek. Most te értékelődtél fel a szemében: hogy elvesztett egy lehetőséget valakivel, aki akár tökéletes is lehetett volna.

2018. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval ez a sztori egyéves. Akkor mit számít?
2018. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!