Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érdekli az exemet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli az exemet, hogy lefeküdtem-e már azzal a férfival, aki ő utána udvarolni kezdett nekem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy együtt voltunk másfél évet, de már EX. Mi az oka, hogy ez ennyire érdekli a férfit, hogy én mikor jöttem össze a netről megismert utódjával, és hol tartunk, és lefeküdtem -e vele?

Érthetetlen számomra ez, hisz már nem szeret gondolom én, nem akart velem lenni...



2018. jan. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor még beszélgettem az exemmel, akkor nekem is volt olyan, hogy rákérdezett, hogy állunk ezen a téren (fél éve voltam együtt akkor a jelenlegi párommal). Nagyon furcsáltam, hogy miért érdekli ez. Talán az én esetemben azért volt kíváncsi rá, mert vele nem feküdtem le. Kétes választ adtam rá, mert nem tartozik rá (egyébként akkor még nem feküdtem le a jelenlegi párommal). Aztán mostmár egy jó ideje nem beszélgetünk az exemmel.


Szóval szerintem szimpla kíváncsiság az alapja, az, hogy még mi állhat mögötte, azt csak ő tudja.

2018. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem az a furi, hogy EZ érdekli. Kérdezheté, hogy összeköltöztünk-e, kinél lakunk, bla-bla.. bármit. Miért ez érdekli ennyire..mindig csak a szex..
2018. jan. 15. 12:21
 3/6 hannibalking ***** válasza:
Keresi az okot hogy másnak vagy a haveroknak elhordhasson mindenféle riherongynak, vagy épp hencegni azzal, hogy mekkora gyökérrel jöttél össze hogy meg mindig nem jutott be a bugyidba.
2018. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Nem érted? Tudat alatt a férfiakat és a nőket is " ingerli" a következő. Szinte mindenki így van ezzel, még ha nem is kérdez rá. Ez egyébként egy bizonyos pontig és ideig teljesen normális.
2018. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy zavarja/érdekli. Mindenkit érdekel a következó :D A testiségre való rákérdezés meg , hogy nem engedett el teljesen neki nincs új, még ragaszkodik. Valamilyen szinten szerintem a birtoklás és annak elvesztése is az oka. Valaki könnyebben túllép valaki nehezebben. De ha neki meg neked is jót akarsz ne beszélj neki konkrétumokat. Jobb mindenkinek.
2018. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma már leírtam egyszer:

Szakítás után csak az foglalkozzon az ex magánéletével, akinek leküzdhetetlen mazochista hajlamai vannak.

2018. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!