Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egy profilkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy profilkép csere mit jelent?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok, hogy kíváncsi hogy likeolom-e a képét?

Vagy egy új kezdet?

Bár semmi nem kötött ahhoz a fotóhoz.

Vagy semmi köze semmihez, csak már unta?


Egy nőről van természetesen szó, ő szakított velem.

Hülye kérdés tudom, főleg közzel a 30-hoz.



2018. jan. 17. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő szakított veled, akkor szerintem magasról tesz rá, hogy likeolod vagy sem a képét. És ha közel 30-hoz valaki még ezzel foglalkozik, na ott bajok vannak.
2018. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az új kezdetet fejezi ki. Valami olyasmi, mint amikor szakítás után sok nő átfesti vagy levágatja a haját, de olyan is van, hogy az öltözködési stílusát változtatja meg. Ezzel fejezik ki, hogy szeretnék a múltat maguk mögött hagyni.
2018. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Kétlem, hogy ennek olyan nagy jelentőséget kéne tulajdonítani. Ha mondjuk ketten szerepeltetek a képen, akkor érthető.
2018. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt jelentheti, amit leirtal. Egyenkent vagy lehetseges kombinalciok, esetleg kiegeszitve mas indokokkal...


Ami szamodra erdekes kerdes lehet, miert szamit?

Nagy valoszinüseggel tudja (sejti), hogy nezegetni fogod mostanaban a profiljat. Ha nem törölt/tiltott, akkor valoszinüleg kicsit akarja is, hogy lasd.

En nem likeolnam. Ne legyen teljesen biztos abban, hogy te törödsz ezzel, hogy foglalkoztat a gondolat... annyira, hogy meg ide is kiirod ;) Nem is latom szükseget a törlesnek vagy a kommunikacio teljes ellehetetlenitesenek, ha civilizaltan valtak szet utjaitok.

2018. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő... Én pl 2 évente cserélem a profilképem, vagy, ha készül egy nagyon jó kép rólam, akkor azt kiteszem. Viszont én pont azon gondolkodom olyankor, hogy remélem senki nem fog belelátni/gondolni ebbe a profilképcserébe semmit... Van aki meg nyilván azért teszi ki.
2018. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Szimplán egónövelés. Szakítottatok, vágyik a dicséretekre és az új ostromlókra.
2018. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb 1 héttel a szakítás után tettem ki új profilképet (én vagyok a lány és a srác szakított velem).

Leginkább az új kezdet miatt raktam ki, de őszintén szólva volt bennem mellette egy gondolat, hogy vajon látja e az exem, vajon kiváltok e valamit beleőle az új képemmel. Más különösebb oka nem volt, kb fél évente vagy évente váltogatom a profilképem.

2018. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!