Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar találkozni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar találkozni velem?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk több év után. Azt mondta, már nem biztos, hogy szerelmes belém. Ennek ellenére nem akart szakítani, én mondtam ki. Éreztem is, hogy valami nem stimmel, de azt is, hogy nem az a lényege, hogy már nem szeret, hanem inkább ellaposodott a kapcsolatunk, ő nagyon sokat dolgozott, keveset tudtunk együtt lenni, stb.

Nagyon fájt, mert én még szerettem őt, de elkezdtem azon dolgozni, hogy elengedjem. Már egész jól sikerült, nem gondoltam annyit rá. Erre tök véletlenül összefutottunk. Egyáltalán nem számítottam rá, nagyon kellemetlen volt. Főleg, h már úgy éreztem, jó úton vagyok, hogy elfelejtsem. Elég bunkó voltam vele, éreztettem hogy nem örülök, hogy találkoztunk, de nem szándékosan, csak nem tudtam hirtelen hogy kezelni a helyzetet. Láttam, hogy rosszulesik neki. Aztán furdalt a lelkiismeret, ezért írtam neki, hogy ne haragudjon, nem direkt voltam bunkó. Ő válaszolt, hogy megérti, és szeretne találkozni velem és beszélni. Na erre álmomban sem gondoltam volna. Se karácsonykor, se újévkor, se a szülinapomra decemberben nem írt semmit, meg egyébként sem beszéltünk.


Szerintetek van rá esély, hogy 2 hónap alatt átgondolta a dolgot, és rájött, hogy mégiscsak szeret? Vagy mi másért akarhat egy férfi ilyen helyzetben találkozni? (csak szex kizárva, nem az a típus)


2018. jan. 17. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a típus, aha. Biztos magányosnak érezte magát ezért szerzett magának egy csörgőkígyót házi állatnak, csak arra nem gondolt, hogy az 2 hónap alatt 3 méteresre nő. Most kéne valaki aki eteti a bestiát, mert már ráment minden pénze a büntetésre amit a szomszéd pincsi kutyájának elevenen elfogyasztásáért számláztak ki neki. Itt jössz te a képbe. Végül is miattad vette azt a dögöt nem? Most mi van, erre is van esély.
2018. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy folytatni akarja. Hiszen szakítás előtt nem kifejezetten volt biztos abban, hogy nem szeret. A távolság, a nélküled töltött idő, vagy éppen az, hogy meglátott, ráébreszthette arra, hogy veled akar lenni. Te hogy állsz a helyzethez? Kibékülnél vele? Vannak egy kapcsolatban hullámvölgyek, amikor halcányulnak a dolgok, aztán visszajöhetnek. Szerintem nem volt jó ötlet elmondania, hogy lehet, már nem szeret, hiszen nem volt ebben biztos, még simán visszatalálhatott volna hozzád.
2018. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is kellett volna szakítanod. Szeretitek egymàst. Egy hosszú kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de nem kell betojni tőlük.
2018. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Részemről ez az első olyan kapcsolatom, amiben így két hónappal szakítás után is látok fantáziát. Sosem táncoltam vissza senkivel, de vele teljesen más a helyzet. Nagy vonalakban írtam csak le mi volt a gond, ami miatt mégis szakítottunk, hogy már régóta éreztük, h nem jó felé tartunk, de mégis csak én igyekeztem megoldani, ő nem vette komolyan... de most abban reménykedem, hátha a nélkülem töltött idő alatt mégis átgondolta és rájött, hogy túl jó páros vagyunk ahhoz, hogy csak úgy sutba dobjuk. Problémák mindenhol vannak, de a megoldáshoz mindig két ember kell. Hát majd kiderül.. Nagyon izgulok, hogy mit szeretne mondani. Köszönöm nektek a válaszokat! :)
2018. jan. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!