Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha enyire könnyen túl lépet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha enyire könnyen túl lépet rajtam akkor mért mondta mindig hogy szeret?

Figyelt kérdés
Sajnos elhagyott a barátnőm mert voltak anyagi problémáim.Én idősebb voltam nála és nem akkartam hogy maggamal húzzam a bajba.És ezért mondtam neki hogy ha ugy érzi hogy neki ez igy nem megy akkor elfogadom hogy mással lesz boldog ö még sulis volt.Aztán egynap azt mondta elöbb kell hazamennie.Este ráirtam és már más gyerekkel találkozott.De aznap még hozzám bujt csókolgatott.Hiába mondtam neki hogy mindennél jobban szeretem nem érdekelte.Én még mindig szeretem de már nem kellek neki.Másnap még beszéltünk azt mondta én dobtam el magamtól meg keressek jobbam fizető állást mintha az olyan könnyű lenne a mai világban.Már nem beszélünk egymással mert nagyon megváltozott mióta pénzesebb csávoval van.Én még mindig szeretem.Ö már esküvön gondolkodik 3 hónapos kapcsolatuk után.Már a gyereknél lakik.Én meg csak szenvedek mert még mindig szeretem.
2018. febr. 10. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Mert nő.
2018. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Modern lány, modern életfelfogással. 3 hónap után már esküvőn gondolkodik? Ne legyen igazam, de a pénzes csávója csak kúrogatja majd 1-2 évig majd dobja kb. úgy mint ő téged.

Utána jön a sírás, hogy nincs normális férfi.

2018. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első. Nincs igazad. Férfiak is csinálnak ilyet. Én párom is elhagyott és pillanatok alatt elfelejtett és egyből más karjaiba szaladt, úgy hogy előtte engem szeretgetett, pedig ő pasi.

Próbáld meg elfelejteni. Nem érdemli meg, hogy szeresd és bánkódj utána. Biztos, hogy valamikor szeretett, de ha ezt meg tudta csinálni akkor már biztos nem. Lehet, hogy már csak ragaszkodott.

2018. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4. Te tényleg ilyen paraszt vagy, hogy összetört embereket piszkálsz? Marha intelligens vagy mondhatom. :D
2018. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek könnyű továbblépni, de a nők kedvence férfiaknak is, csak az utóbbi ritkább.

Nekem is egyik nap még azt mondta hogy szeret, másik nap meg az "exével" volt, majd utána még egy hónapig így ment ez (az "ex" nek se beszélt arról, hogy amikor nem vele van, akkor kivel van (velem)), mint utólag kiderült. A média pedig azt neveli a nőkbe, hogy nincs ezzel gond, nekik ez jár, megtehetik.

2018. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 teljesen egyet ertek veled ! Tipikusan ezek a lanyok akik hajtogatjak hogy o nekik soha nincs normalis pasijuk , persze a normalist keverik a tokeletessel , szerintem a lelki ismeretes ember a normalis.
2018. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!