Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nevetek kínomban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetek kínomban?

Figyelt kérdés
Az exem felhívott és segítséget kért,mert anno az egész lakás elektromos hálózatát újrahúztuk a kollégámmal és bár lerajzoltam a kötéseket nem igazodtak ki rajta. Miután megérkeztem nekiláttam a probléma feltárásának és kb 10 perc alatt végeztünk is. Meghívott egy kávéra és beszélgettünk egy kicsit. Mindig is beszédes típus volt, de olyan monológot adott elő az életéről, a szemét férfiakról, hogy idővel már kényelmetlenül éreztem magam. Fura, de amikor együtt voltunk nem tűnt fel mennyire egoista, vagy teljesen vak voltam vagy nem is tudok rá értelmes magyarázatot találni. 5 perc után már a kijáratot néztem, menekülni támadt kedvem. Amikor kijutottam az ajtón megkönnyebbültem, és szerencsésnek éreztem magam, hogy váltottam. Majd 1 évet voltam együtt ezzel a nővel akivel 5 év elteltével 5 percet sem bírtam ki. Éreztetek már hasonlót?

2018. márc. 31. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éreztem hasonlót.
2018. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En sem ereztem hasonlot.
2018. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én igen.

Majdnem egy évig voltam egy sráccal, akivel ugyebár szakítottunk.

Valami miatt újra találkoztunk(1-2 évvel később), de egyszerűen szörnyen éreztem magam vele. Idegesített a jelenléte és bosszantó is volt.

2018. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éreztem még hasonlót, de éreznék ha azzal az exemmel találkoznék az egyetlennel akivel nem akarok soha összefutni. Bár már együtt jártankkor és ő volt az a típus, aki minden exével rosszban van. Beszédes kellett volna legyen. ;)
2018. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyesek a tapasztalataim e téren. Sok kapcsolatom volt, így sok az ex is. Van, amelyikkel évtizedek után is szívmelengető érzés találkozni. Nem azért, mert akarnánk egymástól bármit is, csak a szép emlékek miatt. De van, amelyiknek menekülök a társaságából, és nem is értem, mi a frászt szerettem egykor benne.
2018. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!