Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy “szakít” velem, hogy “nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy “szakít” velem, hogy “nem érzem a kémiát”, majd egy nappal később ír, hogy milyen napom volt?

Figyelt kérdés

Feltettem mar ezt a kerdest mas aspektusbol a napokban. Elkezdtunk randizgatni, majd ketszer is kinyaltam, mig o egyszer sem elegitett ki engem, mert “nem erzem a kemiat”. Pff.

Aztan azzal vet veget a “jarasnak”, hogy “nem erzem a kemiat”...

Furcsa. Aztan szo szot kovet chaten, felvetodik a szexkapcsolat kerdese , de azt valaszolja, hogy “nekem kemia nelkul nem menne”. Hat jo, hagyom a francba, majd ir nekem, hogy “szia, milyen napod volt?”.


Mi a fenet akarhat ezek utan?


2018. ápr. 12. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami hülye p1cs4 lehet.Hagyd a g3c1be!
2018. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Az esetleg fel sem merül benned, hogy más is létezik a földön a sze***en kívül? Lehet amúgy jó fej vagy és szívesen beszélget/barátkozik veled. Nem kell mindig mindennek csak a sze***ről szólnia... Megprobaltatok, nem működött, ennyi. Nem kell erőltetni. De attól még normális emberi lények módjára lehet kommunikálni.
2018. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna megdugnod amikor nyaltad.
2018. ápr. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es, te elhiszed, amit leírsz?
2018. ápr. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
81%

1-eshez hasonló a véleményem. Kapcsolatot akartatok kialakítani, legalábbis ez jön le nekem ebből. Sok nő képtelen megérteni, hogy ha szakítunk akkor nem igényeljük az elkövetkezendő pár hétben hónapban a társoságát, pláne ha volt érzelmi kötődés is. Csak ront a helyzeten. Ezt szokták egyébként talonban tartásnak hívni, a lány tudja, hogy a kisujját se kell megmozdítania, ha szeretne tőled valamit hiszen ott leszel, hogy kiszolgáld. Ne ess bele ebbe a hibába, hagyd a fenébe azt a lányt, ne foglalkozz vele.


Gondolom le fogtok pontozni, de esetek többségében ez szokott történni!

2018. ápr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Az önzetlen nyalásért pacsi neked:)

Vonzalom nélkül szerintem azt se hagyta volna. A szexkapcsolathoz is kell kémia.

N30

2018. ápr. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Friend zone lettél. Welcome.
2018. ápr. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző jól mondja, ez vastagon barátzóna. Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy összejöjjön veled (a "nem érzem a kémiát" mindig ezt jelenti), de azért még szeretné hizlaltatni veled az egóját, meg kihasználni kisebb-nagyobb segítségekre. Küldd el a francba!
2018. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, néha még megengedi, hogy kinyald. Egyébként csak lelki szemetesládának kellesz neki, hogy a pasiügyeiről nyafogjon. Ez a friend zone.
2018. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!