Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kaphatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anetttt kérdése:

Hogyan kaphatnám vissza a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, mert hazudtam neki, de aztán utólag elmondtam az igazat és nagyon megbántam, de nem akar kibékülni velem. Kérlek segítsetek, mit tehetnék, hogy újra együtt legyünk?

2018. máj. 6. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Miben hazudtál?

Mert nem mindegy, hogy utolsó turorudi rejtejes eltűnésével kapcsolatban vagy, hogy lefekudtel a legjobb haverjával vagy, hogy valójában te mergezted meg az edesanyját.

2018. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd békén, ha ki akar békülni, akkor majd jelentkezik, ha nem, akkor meg tanulsz az esetből.


Egyébként meg tényleg nem mindegy, miben hazudtál.

2018. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Eddig se volt a tulajdonod, így visszakapni se tudod. Lehet, ezen a szemléleten úszott el az egész.
2018. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy valamiért úgy érezted, jó megoldás a hazugság. Valamiért azt gondoltad, nem tudsz őszinte lenni a barátoddal. Nem bíztál benne. Mostmár ő sem bízik benned. A kölcsönös bizalmatlanságból semmi jó nem sül ki.
2018. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A barátommal jelenleg távkapcsolatban élünk a munkája miatt, én egy este elmentem a barátnőimmel borozni és nem szóltam erről neki. Ő ezt valahonnan megtudta és nagyon megharagudott, hogy nem szóltam erről neki. De ezzel csak el akartam kerülni azt, hogy valami rosszat gondoljon ezzel kapcsolatban, de a hazugságom miatt még rosszabb lett.
2018. máj. 7. 07:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem egy világvége, de azért jobb lett volna, ha tőled tudja meg, és nem mástól. Minden esetre kénytelen vagy kivárni, hogy továbblép-e ezen vagy ennek már annyi. Foglald le magad addig is, amíg ez eldől.
2018. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a dolgot. Igazából nem akarja ezt a kapcsolatot csak kellett neki egy ürügy amiért szakithat, ez pedig épp kapóra jött.

Nem vagy a tulajdona így, ha éppen elmész találkozni a barátnőddel, de neki nem szólsz akkor azért senki nem szakít, csak aki már eleve szakítani akar...

2018. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Nem tudom, hogy tényleg csak ürügy volt-e, mert neki is és nekem is nagyon jó volt amíg együtt voltunk, mindketten jól éreztük magunknak ebben a kapcsolatban. De most azt mondta jobb neki nélkülem, mert amúgy is nagyon sok dolga van és nem lenne ideje rám.
2018. máj. 7. 07:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinted belefér a jó kapcsolatba, hogy nem mered elmondani, ha a barátnőiddel szórakozol?
2018. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!