Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet ilyen fiút elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen fiút elfelejteni?

Figyelt kérdés
A barátommal két évig voltam együtt mostanában volt egy olyan alkalom amikor azt mondta nem szeret.Távkapcsolatban vagyunk ez után a kijelentése után még szeretett volna találkozni velem belementem és hát az lett a vége,hogy bújt hozzám és sírt,hogy ne hagyjam el mivel erősödtek a találkával az érzései sőt még le is feküdt velem.Viszont most kifog menni két hónapra külföldre és félek,hogy megint az lesz,hogy azt mondja,hogy nem szeret és aztán meg újra kihasználja,hogy én pedig szeretem.Jó volt vele az együtt lét de ettől a hangulatingadozásaitól kikészülök és mielőtt kimegy megszeretném vele szakítani a párkapcsolatunkat viszont iszonyatosan nehéz mivel én még mindig szeretem úgy de az,hogy most egyik héten azt mondja másik héten meg amazt annak beláttam,hogy nincs semmi értelme.A kapcsolatunk szemmel láthatóan nem megy viszont annyi emlék és érzés kőt hozzá,hogy nehéz a szakítás.Mit csináljak,hogy könnyebben menjen az elengedése ha így viselkedik.
2018. máj. 12. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Hát, a leírásod alapján ez a te fiúd egy lány. :D
2018. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?xD
2018. máj. 12. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert egyáltalán nem viselkedik férfiasan.
2018. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2018. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!