Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szólnátok, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha az exetek egyszercsak írna egy ilyen e-mailt?

Figyelt kérdés
Az exem, nagyon megalázó módon szakított velem és a kapcsolatunk alatt is sokszor megbántott, most nem részletezném. Már kb. fél éve szakítottunk és azóta párszor összefutottunk. Írt nekem egy üzenetet, hogy szeretné, ha megbocsátanánk egymásnak és jóban lennénk és hogy szégyenli magát, mert nem is kérdezte meg hogy vagyok. Mit gondolnátok erről?

2018. máj. 14. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem foglalkoznék vele.
2018. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez annyira fontos neki, akkor veszi a fáradságot és eléd áll, elmondja és meghagyja neked a döntés jogát, nem pedig emailt küld. Nekem erről ez a véleményem.
2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Azt, amit az első.
2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Megköszönném a bocsánatkérést, és ha valóban lerendeztem magamban, akkor biztosítom róla, hogy ez már a múltté, nincs harag, de azt ne várja tőlem, hogy ez után írogatunk vagy találkozgatunk a jövőben. Örüljünk, hogy nincs harag, de ennyi, továbbléptem, nem szeretném ha belefolyna az esetleges jövőbeni kapcsolatomba.
2018. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

@21:36


Saját magadnak mondasz ellent. Ha valóban nincs harag, akkor tudsz vele ugyanúgy bánni, mint más emberrel. Ha nem akarsz a közelében lenni, és kommunikálni vele, akkor van még benned valami tüske.


Amit mondtál, kb. olyan paradoxon, mint a "megbocsátok, de nem felejtek".

2018. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha megalázott és kidobott akkor zero tolerancia. Én hasonlóan voltam. Mással láttam meg a párom és még ő kiabált velem.

Egy hónapra rá felhivott hogy hiányzom e neki stb.

Érzéketlen empátiát csak hírből ismerő hulladék ember. Szót sem érdemel

2018. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
#5 Nincs ebben semmi ellentmondás. Ha megbocsájtottam teljes szívből, és el is felejtettem, az nem jelenti azt, hogy újra be kell engedjem az életembe. Szabad eldöntenem, hogy kivel vágyom megosztani a jövőmet. Tüske nélkül is lehetséges az, hogy nem rossz szájízzel gondolok rá, annak ellenére, hogy nem szeretnék egy bizonyos szinten továbblépni. Ugyanakkor találkozás vagy rendszeres kapcsolattartás nélkül is - ha eszembe jut - képes vagyok jót kívánni neki, hiszen lezártam, nem fáj. Nem terhelem sem őt a meg nem bocsájtással, felhánytorgatással, és magamat sem haraggal, viszont tudomásul kell venni, hogy mindennek következménye van.
2018. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Letiltanám az üzeneteit 😉
2018. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem két exem alázott meg nagyon, es mindkettő hitte, hogy majd jópofáskodni fogunk fél- egy év elteltével. Hát nem jött be nekik.
2018. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ez is a technikának köszönhető. Nálunk okosabb emberek kimutatták, hogy a depressziónak köze van a média és internet világához !


no de egy érdekes gondolat tőlem


ha megalázott, kidobott stb. akkor minek nem törlöd le az ismerősök közül, miért nem tiltod?? nézni akarod még éveken át, hogy milyen boldog és milyen jól megy neki? Jó az neked hogy sose leszel túl rajta ?? Mert nekem nem kell mondani, ha már fenn vagy azon a ronda kék közösségi oldalon, csak csak nem bírod megállni, hogy ne kattints oda az adatlapjára . ugyanezt csináltam.


Egy éve nincs facem, mert nincs rá szükségem. Beteg társadalom melegágya csak sajnos mindent köré fontak.

Próbálj meg mentálisan feltöltődni. Egy hét face meg insta meg ilyenek nélkül. Eltűnni a természetbe, sportolni, elmenni valahová anélkül hogy a telefonod nyomkodnád. igen úgy ahogy a középkorban... ciki manapság mi???


én valahogy így lettem jobban

2018. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!