Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van párom már nagyon rég óta, nagyon szeretjük egymást. Közben lassan egy éve van egy masik srác az eletemben aki nagyon kozel kerult hozzám, nagyon nagyon meg szerettem, nem telik el úgy nap hogy ne beszélnénk. Ki derült hogy ő többet szeretne tőlem, de tudja mennyire szeret a páromat. Ezért azt a döntést hozta, higy nem bírja tovább hogy vagyok neki de mégsem úgy ahogy ő szeretné, és meg szeretné velem szakítani a kapcsolatot. De én ezt egyszerűen nem tudom el viselni, nagyon fontos számomra az életem részévé vált. Egyszerűen nem tudom mit kéne tennem. Tudom biztos fáj neki az egész, de én sem tudom hogy birhatnam ki nélküle.

2018. júl. 2. 16:00
 1/9 anonim válasza:

Rossz kategória, de azért megválaszolom a kérdést.

A pároddal foglalkozz, ne másik emberrel szórakozz, mert annak nem lesz jó vége.

2018. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 év alatt mérlegelned kellett volna, hogy kihez is kötődsz inkább.

Szerethetsz 2 embert , mindkettőt másképp, de ha ők is szeretnek akkor választanod kell.


A jelenlegi párodat átvered és hazudsz neki több mint egy éve. Mert nem vagy vele őszinte. Játszod a tökéletes barátnőt vagy élettársat, de közben mással lennél együtt, jobban vonz valaki más.


A másik srác tud rólad mindent, és elfogad úgy tűnik minden hibáddal és problémáddal.


Döntened kéne kivel akarsz élni a továbbiakban hosszú hosszú éveken át....

2018. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem játszok előtte semmit, tud a barátomrol, mert egyszer kozben ott hagyott 2 hónapon keresztül, amikor csak a baratom volt mellettem és ő tartotta bennem a lelket hogy parommal ujra együtt leszek. És amikor ujra együtt lettünk tudta hogy a baratom kozelebb került hozzám hogy szeretne tolem valamit, és nem tesz ellene mert tudja hogy nekem mint barat fontos, és magát hibaztatja mett ő hagyott ott, így jogtalan lenne el valasztania tőle amikor én barátként tekintek rá.
2018. júl. 3. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:

De ez akkor sem mehet így sokáig te is tudod.


Nem védeni akarom, de ez a "barát" még támogatott is, hogy várd a társad, ami nem könnyű ha valaki szereti a másikat.

Vele inkább összeillesz hosszú távon...

2018. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagy az igazság abban amit mondasz, épp ezért nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem a páromat, nem hiába vagyunk régóta együtt. A barátommal pedig én sosem indítottam úgy hogy barmit is szeretnék tőle. De amikor egyedül maradtam csak ő volt mellettem és meg ismertem azt az énjét aki barmit meg tenne értem és láttam mennyire fontos vagyok neki. És természetesen őt is szeretem, csak nem tudom úgy szeretem e, mert nem akarom véletlen sem hogy csak azért szerettem úgy meg mert akkor ő volt mellettem. Nem akarom bántani. De nem tudom mit érzek. El veszíteni meg nagyon nehéz lenne, persze úgy érzem nem is menne.
2018. júl. 3. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ő valóban olyan jó és igaz barátod, amilyennek azt mondod, amiket mondasz róla, amiket tett, akkor ezt meg tudod vele beszélni.

Akkor meg fog hallgatni és válaszolni is fog.

Ha ő ilyen akkor megkérdezheted tőle, hogy mit érez irántad, mit gondol rólad. És az ő válaszai után már te is tudni fogod, hogy mit kéne tenned. Akkor már te is tudni fogod , hogy mit érzel. Mert más megvilágításba kerül minden.


Ha ő melletted volt míg a mostani társad távol volt, és ő nem ellene hangolt téged , hanem még támogatott, akkor ezt is nyugodtan megbeszélheted vele.


Persze nem telefonon meg a hülye messengeren.

2018. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyenekről csak személyesen szoktam én is beszélni, tudom hogy másképp nem is lehetne. És próbálom meg beszélni a dolgokat, de nehéz úgy ha a saját erzeseimet nem tudom most tisztán látni.
2018. júl. 3. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Érsd meg igy nem fog menni a szimpla baràtsàg köztetek mert ő eleve többet érez .Engedd el hagyd egy kicsit magára ha feldolgozta az egészet és tullesz a dolgokon és ugy érzi hogy tud ràd barátként későbbiekben tekinteni akkor sztem fog keresni .
2018. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy szakitassz a mostani pàroddal és összejössz a barátoddal aki a nehézhelyzetben is melletted volt .
2018. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!