Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltunk együtt a barátnőmmel. Minden szépen jól alakult,kívéve az utolsó hónapot. Mire egyszer csak benyögte,hogy szakítani akar,már nem Szeret. Rá pár napra egy sráccal aludt együtt. Bántott a dolog, egy hónapig kb futottam utána,mindenhol Őt kerestem. Mire egyszer csak azt mondtam elég,nem kerestem.


Aztán egy buliban láttam,hogy ott van a barátnőjével. Nem foglalkoztam Vele egyáltalán és elkezdte azt,hogy állandóan mellettem jártak ki a sátorból volt,hogy megis lökött,de nem foglalkoztam Vele. Utána a legjobb haveromra rámászott,aki csaprészeg volt,ekkor persze azért a haveromnak szóltam,Ő ott hagyta. Utána elkezdte más fasziknak tenni a valogát,de az már nem érdekelt. Vége volt a bulinak másik haverommal megyünk kocsi fele Ő kint áll a barátnőjével,oda kiábal haveromnak köszön,Nekem nem.

Rá egy hétre szombaton meg a haveromat hivogatta egyik éjjel... persze Ő nem vette fel,nem válaszolt rá..

Szerintetek ez miért lehet? Valaki járt már így? Vagy hasonlóan?



2018. aug. 2. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy komolytalan, éretlen, hülye p**** viselkedése. Reakciókat akar kiváltani belőled, ha nem fog tudni, akkor abba fogja hagyni...
2018. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Most legyél kvázi "erős" és ne reagálj. Meg fog pukkadni az idiótája. :D
2018. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!