Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nem bírom feldolgozni hogy elhagyott a barátnőn mássért.Lassan 9 hónapja történt de nem vagyok jóbban semmi se segített eddig.Egyre szarabbul vagyok.Még mindig szeretem.Senki nem volt enyire tökéletes számomra.Nem bírom elfelejtetni.Mindig túl tudtam lépni a dolgokon de most nem megy.
2018. aug. 8. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs sok értelme olyanon szomorkodni, ami már megtörtént, és nem tudunk rajta segíteni. Ennek a tudatában, hamarabb sikerül nekem is túllennem hasonló dolgokon.


Gondolj bele, már nem tudsz tenni semmit, a hajó elment, mi az értelme rajta bánkódni? Utolérni már nem fogod, sőt nem is éri meg. Aki egyszer otthagy másért, az többször is megteheti... Tökéletesnek tűnt, mert talán nem tapasztaltál jobbat... És olyat pedig csak úgy fogsz találni, ha összeszeded magad és emelt fejjel mész tovább.


Lehet sírni még 10 évig, vagy túllenni és akár már idén az igazival lenni. :)


22/F

2018. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj. Csak ne próbáld a többi csajt az exedhez hasonlítani, mert abból nem feltétlenül jössz ki jól. Keresed az újban is a pozitív tulajdonságot. Előbb - utóbb megtalálod azt, aki hozzád való. F
2018. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem pont tegnap hagytak el 2 éve, és azóta csak egy nagy szenvedés az egész :))
2018. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg lassan közeledik az 5. évfordulóm és azóta semmi se volt, se szerelem, se alkalmi - mégis itt vagyok.


Azért nem tudod elengedni, mert csak a jó dolgokra koncentrálsz és az fel se merül benned, hogy a közös jövőtök nem biztos, hogy olyan szépen alakult volna. Amíg nem engeded el, addig csak magadat kínzod.

2018. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze mondanom sem kell, hogy a csaj a kidobásom óta boldog kapcsolatban él, engem meg mindig kidobtak max 2 hónap után
2018. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyott másért, akkor hogy lehetett tökéletes számodra?
2018. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is hagyott el az ex màsért de elkönyveltem magamban idővel hogy nem kàr érte főleg ha nem volt büszke arra hogy az övé lehettem .
2018. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!