Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vagyok én a rossz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én a rossz, ha el merek menni kirándulni külföldre amikor a barátnőm szakított a párjával?

Figyelt kérdés
2 napja szakítottak én pedig ma külföldön voltam kirándulni. Napközben csak párszor írtam neki és most én vagyok a világ legrosszabb embere, hogy ilyen helyzetben lesz*rom őt. Pedig előtte 2 napban meghallgattam mindig.
2018. aug. 18. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert önző.
2018. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg a barátnőd egy minimális szolidaritást várna tőled, amikor szarul van.
2018. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tinik nem értik, hogy mindenkinek saját élete van. Most ha őt elhagyja a szerelme attól nem omlott össze a világ még ha ő most úgy is érzi. Majd ha felnőttök akkor nem mentek munkába napokig mert valaki bánatos lesz?

Mond meg neki, hogy meghallgatod, mellete állsz de azért nem foghatod a kezét szó szerint.

2018. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy hülye pitsa.
2018. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezményezi, hogy nem akkor vagy ott neki lelki szemetesládának, amikor ő füttyent.
2018. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 peca1000 ***** válasza:

Na és akkor mi van, ha elmész túrázni?


Mi közöd lenne ahhoz, hogy ő szakított a pasijával?


Az ilyen "barátnőnek" közölném, hogy mer téged számonkérni az miatt, hogy nem az ő lelkét pátyolgatod, neked van magánéleted, azt csinálsz amit akarsz.


Oldja meg egyedül, ha ez nem tetszik neki, vagy várjon meg, míg hazaérsz, és ha majd ráérsz, találkozol vele, hogy megbeszéljétek.

2018. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!