Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő kellett, hogy újra kapcsolatotok legyen?

Figyelt kérdés
Nővérem 2 évig volt együtt az exével, másfél évig laktak együtt, eljegyzés is volt. De végül tesóm hazaköltözött, azt mondta, hogy a csávó nagyon agresszív volt már vele a végén, sokat kiabált, mindenbe belekötött és neki ebből elege lett. 1 hónapon keresztül bombázott még engem is az exe üzenetekkel, hogy beszéljek tesómmal, mert nagyon hiányzik neki és meg fog változni, megértőbb lesz vele, csak béküljön ki vele. Nővérem erről hallani se akart, ő mindenhonnan letiltatta a pasit. Azóta 3 hónap telt el, tesómnak azóta se lett senkije, de úgy hallottam a csávónak 2 hónapja már új kapcsolata van. Tesómat ez nem érdekli, de azért én kiakadtam ezen, mert akkor ezek szerint minden kamu volt, amit exe írt, ha fontos lett volna neki a nővérem, akkor a szakítás után 1 hónappal nem lett volna új nője. 39 éves emberről beszélünk, aki eddig még sose akart senkit elvenni, csak nővéremet, de akkor valószínűleg őt se szerette, ha ilyen gyorsan túllépett.

2018. aug. 18. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy kapcsolata van, nem jelenti azt, hogy túllépett.
2018. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Valakivel pótolni akarta a tesód ennyi. Én is szakítás után egy hónappal össze jöttem valakivel pedig rettenetesen szerettem még az exem és hiányzott, de muszály volt elterelnem a figyelmem valakivel. Tudom gusztustalan dolog meg furcsa, hogy betegesen szerettem mégis mással voltam. De ha nem lettem volna mással aki eltereli a figyelmem valószínűleg most ezeket nem írnám.
2018. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy akkora gyerekes gondolkodású marhaság, hogy mennyi időnek kell eltelnie...jujj az 1 hónap kevés, jujj a 3 hónap is....


Nem az időtől függ. Nem halt meg senki, nem kell feketében járni, nincs gyász időszak, miért kéne várni? Csak telik az idő és minél tovább vár az ember csak befordul és csak rosszabb lesz.


épp ezaz 39 éves, nem hülye.


és ugyan ez van 10 éves 25 éves kapcsolat után is, ha elválnak az útjaik, nem a napoktól függ, hogy mennyire szerette. Ezt jó lenne elfelejteni.

2018. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalabb 9 honap, de ki tudja meg mennyi lesz.
2018. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más, minden kapcsolat más, ennek fényében lehet, hogy évek, lehet hogy csak pár hónap/hét telik el, amíg valaki túlteszi magát egy szakításon. Ezek alapján felesleges vádaskodni, hogy nem is szerette. De az is előfordulhat, hogy még egyáltalán nem lépett túl a dolgon, annak ellenére, hogy új kapcsolata van.
2018. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Egy pszichológus hallgató ismerős úgy tanulta, hogy a kapcsolatban eltöltött idő fele szükséges a túllépésen, de amúgy egyénenként változó.


A legutóbi kapcsolatom pl. február 28-án lett vége,fél év után, augusztus 4-én meg összejöttem a jelenlegi párommal. Nekem általában annyi idő kell, ameddig a kapcsolat tartott. Igaz, eddig 1 év volt a rekord.


Tesód előtt le a kalappal, hogy kiszállt egy bántalmazó kapcsolatból és nem táncolt vissza ahhoz a pötshöz!


Ne siettesd, akkor cseberből-vederbe dolog lesz a dologból.


Inkább ajánlj neki 1-2 pszichológiával foglalkozó youtube-csatornát, ahol az ő problémájáról is beszélnek. Magyarul is sok ilyen van.

2018. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 évig voltunk együtt kb.


Fél évvel szakítás után már ismerkedtem, de csak 1 évre rá lett párom.


Neki 3 éve senkije sincs - bár nem csodálom.

2018. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!