Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom mindig az éreztette velem, hogy nem vagyok elég jó,( kolléganője mennyivel nőiesebb, mint én, mennyivel szebb a hajs stb.) a problémaimat lekicsinyellte, a munkamat értelmetlen bohóckodásnak titulálta, mert az ő fizetésének kb harmadát viszem haza(gyermekotthonban dolgozom a pszichológus mellett,

a bér alacsony, de szeretem) és mindenben manipulálni próbált, megpróbalt elmarni a csaladomtól. Két hete egy nagy veszekedés után kiadtam az útját ( családi programra nem mehettem volna szerinte, mert ő mást tervezett arra a napra, előre nem szólt, alkalmazkodnom kellett volna szerinte).

Szakítottam és azóta nem kerestem, letiltottam mindenhonnan. Viszont ismerősök szóltak, hogy keres, meg szeretné beszélni, ne legyek makacs. Mindenki azt mondja, milyen jó parti lenne, jóképű, sikeres, nem halaszthatom el.

Nem tudom mit tegyek, önbizalmam a folytonos éreztetés miatt nincs, félek, hogy tényleg nem találok mást, viszont, amióta szakítottunk jobban érzem magam, nem is hiányzik.


2018. szept. 16. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
"viszont, amióta szakítottunk jobban érzem magam, nem is hiányzik." Mi a kérdés? Fel a fejjel!
2018. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Félek, hogy igaza van és nem fogok kelleni senkinek.
2018. szept. 16. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen kapcsolatban nem lennél boldog hosszabb távon, szóval semmiképpen sem érdemes folytatni.

Zárd le ezt a szakaszt az életedben, és próbálj tovább lépni.

Ne hagyd hogy bármilyen félelem megzavarja az ítélőképességed...

Biztosan meg fogod találni a megfelelő párod!

2018. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy iylen manipulatív se**fejnél a semmi is jobb... Ne légy már hülye! Van egy bizonyos típus férfiak között, aki bedobja ezt a lelki terrort, amikor minden kötél szakad. Ne hagyd elintézni magadat!
2018. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel a férfivel tuti nem terveznék, és zárnám a soraimat a helyedben. Max. egy utsó beszélgetésre még légy hajlandó, de akár hogy próbál udvarolni zárd le.
2018. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
uhh. Ilyeneket mond neked? Ez nagyon durva. Szándékosan lehúz, menekülj tőle, mert csak szarabb lesz. Sztem.
2018. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsen tetted, hogy szakítottál vele, ne engedd, hogy visszaédesgesse magát, már tudod milyen, és békülés után ugyanúgy bántana. Légy erős, határozott, és ne aggódj, hogy nem lesz párod, ettől csak jobb lesz!
2018. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, olyan nincsen hogy nem fogsz kelleni senkinek!

Jobb hogy elzavartad az ilyen ember ezt érdemli, csak sokan nem merik ezt meglépni, de te igen, ügyes vagy :)

Remélem nem fogadod vissza, ne engedd magad becsapni, ha próbál majd manipulálni hogy megváltozik. Mert nem fog megváltozni, senki sem változik.

F

2018. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok, én leszek a barátod ha szeretnéd, és akkor ha kell megvédelek majd tőle ;)
2018. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez tipikusan az a fajta, aki a végén verni is fog, te meg majd hagyod, mert úgy érzed majd, hogy megérdemled, és amúgy sem találnál mást. Rohadt jó ötletnek tűnik visszafogadni...
2018. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!