Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? Szerintem nem egyedi eset, de nem akarok általánosítani.

Figyelt kérdés
Az ismeretségi körömben az elmúlt 1 hónapban 2 hosszabb kapcsolat is szétment, de számomra egyik sem volt meglepetés. Nem azért mert jövőbe látok, hanem mert a nők viselkedésében, öltözködésében azonnal láttam, hogy valami alapjában megváltozott a hozzáállásukban. Mielőtt még feldobták volna a kapcsolatukat mindketten örülten elkezdtek fogyózni, legalább 5-10kg ledobtak és az öltözködésük is sokkal nőiesebb lett. A párommal beszélgettünk is erről, mondta milyen jól néznek most ki és erre azt válaszoltam, hogy igaza van, de ha nem hyagták volna el magukat akkor észre sem venném őket. Igazából azt nem értem, hogy mi motiválta őket arra, hogy a szakítás előtt visszanyerjék a régi formájukat miközben a házasságban meg nyugodtan felszedtek 10-15kg. Ha képesek lefogyni és ezért napi szinten dolgozni, akkor miért nem tették amíg a férjükkel együtt voltak? Ezzel valamit meg akarnak mutatni a másik félnek?
2018. szept. 17. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert nem a férjüknek akartak tetszeni hanem valaki másnak...
2018. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Ott már képben volt a másik pasi. Miatta újra nőnek érezte magát és tetszeni akart.
2018. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem figyelted még meg azt a tendenciát, hogy ha egy haldokló kapcsolatból, vagy egy olyanból ahol az adott egyénre nézve mérgező a kapcsolat,ha ki lépsz azonnal elkezdenek fogyni az emberek? Akár férfiakról, akár nőkről beszélünk.


Figyeld meg. Olvasnak le a plusz kg-ok. Nem egy nem két embert ismerek ilyet.

2018. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Kapcsolatban, mindegy nő, vagy férfi, hirtelen jó irányba változik, ad magára jobban mint eddig, majd mindig egy harmadik személy áll a háttérben, akinek tetszeni akar.
2018. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
*olvadnak
2018. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogytam sokat szakítás előtt, nagyon rövid idő alatt. Mert annyira stresszes volt és lelkileg megviselt, hogy nem bírtam enni.
2018. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazatok. Amikor sok-sok tépelődés/gondolkodás után megérik egy nőben a szakítás elhatározása, olyankor olyan mintha egy lánc szakadt volna el. Magát választja végre, azt hogy boldog akar lenni, nem megalkudni. Öntudatra ébred, és így ránézve a testére ráébred, h azt is elhanyagolta, nem csak a lelkét. És megpróbálja azt is rendbe rakni.

Itt semmi másról nincs szó, csak arról, hogy vki visszanyeri önmagát, és ehhez bizony nem másik pasi kell, hanem a jelenlegi (innentől ex) lapátra tevése.

2018. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"7" válaszolva

Világos mait írsz, de akkor ezt tegye úgy, hogy szakít, majd rendbe teszi a lelkét. Az elég necces, hogy újraépíti magát a férje támogatásával, majd amikor végzett akkor elköszön. Ezt a hozzáállást hívom energiavámpírnak.

Valószínűsítem, hogy harmadik fél is közrejátszott abban, hogy változtattak magukon, de a kérdés csak az, hogy a partnerük kedvéért vagy a saját egojuk miatt.

Egy egészségesen működő kapcsolatban a párod igényeinek próbálsz megfelelni, persze mindezt úgy, hogy nem vállalsz be olyan dolgokat amikkel nem értesz egyet. Példaként az egyik nő levágatta a haját és égő vörösre festette, a férjén láttam, hogy nincs vele kibékülve. Más is mondta, hogy a nőknél az ilyen változás soha nem jelent jót egy kapcsolatban, ez egy új kezdet jele. Szerintem ezzel nincs is semmi probléma, de az elég álságos magatartás, hogy akkor veszi csak a fáradságot arra, hogy jó formáját mutassa amikor már kifelé nézeget a kapcsolatból.

2018. szept. 17. 11:47
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

2hasonló esetről tudok. A városunkban van az egyik óriáscég központja.Oda felvettek sok fiatal érettségizett vagy értéktelen diplomás fiatalt. Ott dolgozott az egyik hölgy ismerősöm. Dagi volt és olyan bezárkózott,8 éve egy pasival volt,közös lakás közös 100000Ftos macska. Aztán 1 év alatt jó nősre fogyott. A kollégái mindig csábìtották bulizni. Aztán jöttek a titkos smsek nyomult rá 1-2kollégája végűl részegen félrement.

Másik eset is hasonló...bekerűlt az egyetemre egy szép arcú szép lelkű elhízott lány 3 évig egy pasival volt aki támogatta lelkileg,nagy lelki támasz erőt adott neki ,hogy ő jó nő ....az is lett kűlsőre és a pasi már kevés volt neki.

2018. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A férje támogatásával...ennél a mondatodnál elmosolyodtam. Nem támogat semmit a férj. Elindul egy folyamat egy nőben. Azt érzi, hogy változtatni kell, ha minden kötél szakad, akkor válni, mert tarthatatlan minden. Lelkileg leválik a férjéről, elkezdi a külsejét is drasztikusan változtatni, mint ahogy lélekben is felkészül a drasztikus váltásra. Titkon abban reménykedik, h észreveszi a férje a változást, és ő is összekapja magát. De általában nem ez történik. Még a férj kezd el besértődni, orrolni, h mit képzel a neje, kinek akar tetszeni, meg egyébként is.

És ebből aztán meg főleg rájön a nej, h ennek a férfinek nem kell normális, öntudatos, csinos nő, mert az ilyen nem férfi. Ebből a szempontból tényleg segíti a nejét az ilyen férj. Segíti, hogy elváljon tőle, mert egy pöccs.

2018. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!