Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel éves kapcsolatnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel éves kapcsolatnak lett vége! Ő úgy gondolta ez kaland én azért ettől komolyabbnak.! Ezen össze vesztünk. Jelentkezhet még?

Figyelt kérdés
Utána én jelentkeztem hogy beszéljük meg de nem akart találkozni azt mondta nagyon szegyenli magát de telefonon bevallotta hogy szeret, viszont már nem fiatal, nem akarja elvenni az éveim ő csak jól akarta érezni magát de ő is megszeretett! Nem akar már házasságot gyereket ezert hagyta hogy elmenjek! Jelentkezhet még?

2018. okt. 10. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne reménykedj, nem fogja hirtelen meggondolni magát. Tudja, mit akar és tudja, hogy nem akar veled közös életet, hiába hitegeted még magad. Zárd le és lépj tovább, feleslegesen nyújtod el a szenvedést.
2018. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Férfi, vagy nő vagy?

A soraidból úgy értelmezem, hogy van köztetek egy pár év.


Jelentkezhet, de ebből nekem az jön le, hogy őt zavarná az, hogy nem lenne teljes a kapcsolat. Hagyd elmenni és őrizd meg a szép emlékeket.

2018. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Jobban jarsz, ha nem jelentkezik.

Nem ertem minek kell ven farkakkal osszejonni.

2018. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelmű, hogy nő a kérdező.

Miért jelentkezne? Mondta hogy nem kellesz neki.

2018. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem fog :(
2018. okt. 10. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a volt csajom. Mondta, hogy hozzak neki ásványvizet, aztán szóltam, hogy meghoztam. Mondta, hogy most nem jó neki. Mondtam, hogy szóljon, ha beadhatom, azóta se telefonált. Így is lehet dobni valakit... De ma már az eldobható férfiak és nők világát éljük.
2018. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!