Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzenet az exnek?

Figyelt kérdés
Jól sikerült a pénteki buli és annyira jókedvűre ittam magam, hogy 1 hónapnyi mosolyszünet után ráírtam az exemre. Én szakítottam vele, mert folyamatosan bántott már, de másnap megbántam, meg akartam beszélni. Akkor vágta a fejemhez, hogy már nem szeretett és jobb így. Rengeteg harag gyűlt össze bennem, ami egy hónap alatt sem csillapodott. Folyamatos kérdések, miértek. Pénteken kicsit becsípve megírtam egy hosszú üzenetet, arról hogy az exét kellett volna lezárnia és utána kapcsolatot kezdenie velem, hogy én nem az a nő vagyok hiába kereste bennem és hogy lényegében ugyan azt tette velem amit vele tett az exe. Szánalmasnak érzem magam, de jó volt kiadni a haragom. Ezzel természetesen elvágtam azt a szálat is hogy valaha beszélni fogunk. Nem törölt le semmilyen közösségi oldalról, hiába mondtam neki. Hogy lehet továbblépni úgy hogy megőrizzem a maradék méltóságom? Hogy lehet megbocsátani hogy végre tovább tudjak lépni?
2018. okt. 14. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
elesni, felállni, koronát megigazítani és tovább menni.
2018. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez van, mással is megtörtént, ne foglalkozz vele.

Ha nem működött, és az exe foglalkoztatja, akkor meg valószínűleg nem is érdekli, hogy beolvastál neki.

Tiltsd le és nem tudjátok ezt a semmit hova ragozni később sem.

2018. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem csinálsz semmit a továbbiakban. Fogod az egészet, főleg ezt a tegnap estét és szélnek ereszted. Megtörtént és kész.
2018. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ez miért szánalmas?

Úgy tudod elengedni a haragodat, hogyha kiereszted. Hát most megtörtént:)

2018. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én józanul is megmondtam neki a véleményemet,mikor megkeresett..:D ez van, könnyebb lezárni,elengedni. Ezek után már nem kell hozzáfűzni semmit. Lényeg,hogy jobb. Az nem számít mit gondol.
2018. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

* Hogy lehet továbblépni úgy hogy megőrizzem a maradék méltóságom?


Egy ilyen műsor után az illető előtt már sehogy, és semmikor.

2018. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!