Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám végre elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Két évig éltem Vele párkapcsolatban. Nem Ő volt az első férfi az életemben, de nála éreztem azt elsőként, hogy talán ezt az érzést nevezik szerelemnek. A kapcsolatunk végén rengeteg szenvedést okozott, folyamatos viták, megcsalt, hazudozol, megalázott. Rengeteg esélyt kapott, amiket el is baltázott, rengetegszer próbáltuk / talán csak próbáltam / megjavítani a dolgot. Mivel nem vagyok mazochista és tudtam, hogyha Vele maradok csak tönkre teszem magam,és nem akartam tovább szenvedni lezártam a dolgot. Nem vagyok h*lye, tisztàban vagyok vele, hogy mi a jó és a nem jó nekem. Megpróbáltam magam elől és előle is minden lehetőséget elzàrni, hogy komunikálni tudjunk, mert Ő folytatni akarta, azt mondta szeret, de mégis minden adandó alkalommal átvert. Teljes mértékig kizártam az életemből. Ennek egy éve. Tudom, hogy milyen. Tudom, hogy nem fog megváltozni. Nem vagyok naiv. Mégis folyamatosan hiányzik. A fejemben jár, attól függetlenül, hogy mennyi szenvedést okozott. Elfoglaltam magam, vannak új barátaim és hobbijaim. Dolgozom. Ismerkedem. Vagyis próbálok. Akivel utoljára ismerkedtem feltette a kérdést egy hónap után, hogy " mégis kit akarsz ennyire elfelejteni? " Pedig sosem meséltem erről. Nem érdekelnek más férfiak, nem mozgatnak meg, nem alakul ki semmi. Erotikusan sem. Mit tehetnék, hogy végre ne ez határozza meg az életem? Már nagyon bosszantó, hogy még így is szenvedek....

2018. nov. 3. 06:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így vagyok, csak fordítva, és több mint egy éve. Túl sok a szép emlék, és sokszor hozzá viszonyítok. Amikor új ismerkedés volt, azt éreztem, hogy nem érdekel az illető, és hogy nagyon hiányzik az, akit igazán szerettem, és akivel a legjobb volt a lelki kapcsolat is.
2018. nov. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Vedd fel vele ujra a kapcsolatot,es mond el neki ezeket.

Bird tartos valtoztatasra,es adj neki egy utolso eselyt.

Valamit biztos tartogat nektek a sors,ha 1 ev utan sem tudod elfelejteni.

2018. nov. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kellemes, ugye? Ha esetleg találsz valami szuper felejtés receptet, oszd meg velem is :-)
2018. nov. 3. 07:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy még erős a ragaszkodás, és barátként zártuk le. Nekem ez megalázó, mert nem akarok küzdeni olyanért, akinek nem kellek. Viszont megéltem, hogy milyen jól tudna működni, ha ő is akarná. Meg volt a harmónia, a megértés, az egy hullámhossz. Neki is hiányzik ez azóta, nem talált azóta se olyat, akivel ez a szint minimálisan is működött volna.
2018. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó esélyt már megkapta ezerszer is. Egyszerűen nem tud, vagy nem akar változni. Nem bírja ki, hogy ne hazudjon, bármilyen kis apró dologról is legyen szó. Nem bírja ki idegen nők elismerő szavait, flört nélkül, pedig sosem volt lapos a kapcsolatunk, tiszta lelkiismerettel mondhatom, hogy én a 110%-omat nyújtottam, mégis kevés voltam. Egy újabb békülés következménye annyi lenne, hogy x hétig minden szuper, próbálkozik, de amikor egy pillanatra nem figyel, elő bújik az igazi éne és ismét csak a szenvedés Sajnos nem működik a dolog, minden érzelem ellenére sem.
2018. nov. 3. 07:28
 6/14 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy a fogamat össze szorítva lefekszem valakivel és attól majd változik valami. Bár ez nem túl pozitív
2018. nov. 3. 07:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Hiába tettem lépést, hogy összejövök mással, nem volt meg az összetartozás érzése. Ha nem tud jobb lenni valakivel a kapcsolat, akkor ott marad a nosztalgia, hogy mást szerettem.

Amiről írsz kérdező, az az, hogy meg kellene szeretni a másikat. Ez nem a szexről szól. Szerintem te is azt az ürességet érzed, mert részedről te szeretted a másikat, és ez nincs meg azóta más felé.

2018. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért ragaszkodsz olyanhoz, aki ezerszer bebizonyította hogy annyira sem tisztel és szeret, hogy legalább ne verjen át? Ennél már csak jobbak lehetnek. Ismerkedést ne erőltesd mert nem vagy túl még a srácon. Ha elfog a nosztalgia, rögtön gondolj egy rossz emlékre ami hozzá köthető. Egy idő után az agyad már nem fog nosztalgiázni. Napról napra jobb lesz, csak ne kergesd azt az illuziót, hogy ő a sorstársad mert ha az lenne nem bánt volna veled így egyszer sem.
2018. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a "sorstársam". Tudom, hogy ezerszer átvert, bántott. Minden negatív dologgal tisztában vagyok, nem csak a jó dolgokra emlékszem. De attól függetlenül, hogy .mennyire fáj, szeretem Őt. Mindentől függetlenül amit tett.
2018. nov. 3. 07:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Adj egy kis időt magadnak! Az első kapcsolatomnál kb 3 év volt mire kihevertem, pedig az sem volt egy csodás kapcsolat. Sőt! Utána hálát adtam, amiért szétmentünk.

Szerintem most inkább foglalkozz magaddal: tanulj, dolgozz, utazz, szórakozz, önismeretizz, stb. Hidd el, hogy jönni fog olyan, akibe még szerelmes leszel!

2018. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!