Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lanyok, fiuk szerintetek jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiuk szerintetek jo otlet volt?

Figyelt kérdés

Az van hogy az exemmel nem vagynk egyutt kb 2-3 honapja. O a baratom szeretne lenni nagyon de en meg tulsagosan kotodok hozza ahhoz hogy az tudjak lenni. Ezert tegnap inkabb megbantottam nagyon hogy letiltson egy jo idore de lehet tul lottem a celon es kicsit sokkal jobban megsertettem a kelletenel.

Most kicsit lelkiismeret furdallasom van amiert igy megbantottam. Joetlet volt ezt tenni szerintetek?



2019. jan. 2. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes volt a viselkedésed.

Ha érett felnőtt ember lettél volna, akkor őszintén közölted volna vele, hogy bocsi, de barátságot nem szeretnél tőle, mert túlságosan kötődsz hozzá. Ilyen egyszerű.

2019. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb lekommunikálni vele, hogy neked nem fog menni a bratyizás, és hogy hagyjon egy időre békén?
2019. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 en is a baratja szeretnek lenni de meg nem vagyok abban az allapotban.

#2 2x probaltuk ezt unatkozott ramirt aztan megint elorol minden

2019. jan. 2. 11:35
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

"#2 2x probaltuk ezt unatkozott ramirt aztan megint elorol minden"


És akkor mi van, ha ő rád ír? Pisztolyt tartanak a fejedhez, hogy válaszolnod kell neki? És miért nem te tiltod le?


Éretlen gyerek vagy akkor is, mert nem tudsz felnőttként viselkedni és megoldani egy felmerülő problémát az életeddel kapcsolatban.


Őszinteség, az egyik legfontosabb!

2019. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyerekes amit tettél. Értelmes felnőtt emberek képesek egymással kommunikálni,ahelyett,hogy játszmáznának főleg, hogy az amint látod nem vezet semmi jóra. Miért nem tudtad simán közölni vele, hogy neked még időre van szükséged hogy barátként tudj tekinteni rá addig ne keressen? Nem tudom szándékodban állt-e később barátkozni vele, de abban biztos lehetsz, hogy ha megsértetted azzal kockáztattad azt is, hogy soha többé nem akar veled szóba állni. Én is barátságban maradtam az exemmel, de mi sem rögtön szakítás után kezdtünk barátkozni,egy évig nem kerestük egymást. Ez természetes, hogy egyik napról a másikra nem tudsz máshogy viszonyulni ahhoz akit szerelemmel szerettél. Úgyhogy röviden tömören: annak amit csináltál semmi értelme nem volt, ő is biztos megértette volna, hogy kell idő még neked.
2019. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3 ahogy írták, neked tényleg nem kötelező válaszolni arra, hogy ír neked. Ezt úgy lehetett volna megoldani, hogy megmondod neki, hogy ne keressen többet, majd ha már úgy érzed, hogy tudsz vele barátkozni keresni fogod.
2019. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4 kicsit amugy allits magadon mert nem a haverkad vagyok hogy az eletmor oktass engem.

A masik meg ugyan ugy neked irom hogy nem n3m fogtak pisztolyt a fejemhez es azert nem tiltottam le mert rosszul esik ha letiltom

2019. jan. 2. 11:50
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kötődsz hozzá akkor miért szakítottatok?


Egyébként a barátság tényleg nem fog menni egyik napról a másikra, ahhoz sokkal több idő kell. Sőt legjobb akkor ha már mindkettőtöknek van más, mert akkor már kisebb eséllyel kavarodnak úgy fel az érzések.

De nemigaz hogy ezt nem lehetett volna értelmesen megbeszélni.

2019. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7


Fáj az igazság, mi? Te nyafogsz itt, senki se ért veled egyet. Mindenki szerint gyerekes volt a viselkedésed.

Szóval jó lenne, ha inkább magadba néznél.

2019. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hat mert o mar nem ugy erzett irantam mint en iranta.


Meglehett volna csakakkor amugyis keszen voltam a szilveszter miatt meg fel is idegesitett hirtelen akkor.

De hat ez van igy jartam ezt kell szeretni es elfogadni

2019. jan. 2. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!