Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak a haverjaiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a haverjaiknak őszintén beszélnek a szakításról, az érzéseikrők vagy menőznek, hogy "letojom, csak nem lesz kit megdugni. Egy ideig"?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Nem lehet általánosítani. Jelenleg van egy ismerősöm, ex barátnőm ex pasija :D, ő most össze veszett mindenkivel, mert mindenki exünkkel baszogatta belefáradt..

Azt mondta túl van rajta.

2019. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki igen, ki nem.
2019. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy tudom, mit mondott. De velem olyan máskép beszél. ... a haverjának meg ezt mondta.
2019. jan. 11. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én általában nem beszélek róla, ha meg igen akkor csak olyannal akivel őszintén tudok róla beszélni. Olyanokat végképp nem mondok, hogy "letojom, csak nem lesz kit megdugni. Egy ideig". Bár én az a típus vagyok aki nem igazán beszél másokkal a rossz dolgokról még akkor sem, ha valami nagyon rossz történik vele. Azt nem tudom, hogy más férfi milyen. A környezetemben is azt láttam csak, hogy van olyan aki egyáltalán nem, van olyan aki normálisan őszintén és van aki előadja, hogy nem érdekli.
2019. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Intelligencia meg érettség kérdése. Én például tudom a páromról, hogy őszintén szokott párkapcsolati dolgokról beszélgetni, de neki normális barátai vannak akikkel lehet ilyesmit. Gyakran visszahallom, hogy milyen szépeket szokott rólam mondani, néha persze szívják is vele a vérét a srácok. :D

Nekem is van egyébként jó pár fiú haverom, ők is többnyire őszintén szoktak ilyenekről beszélgetni. Azokkal a haverjaikkal, akikhez tényleg közelebb állnak mindenképpen. Hogy kevésbé érett vagy intelligens rétegekben hogy megy ez azt nem tudom. Nyilván ha olyan a társaság, hogy hírből sem ismernek hosszú távú kapcsolatot vagy tiszteletet a nők felé ott nem kezdik el mondogatni, hogy szeretik a párjukat vagy hogy megviseli őket a szakítás.

2019. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Egyik haverom mindig lazázik, hogy legalább most már szabad, dughat bárkit. A másik másik minden szakítás után hónapokig depizik, sír, panaszkodik.
2019. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a haverja ahogy hallottam 25-28 év közötti, aztán a nyáron pl kis 17 évessel volt... tehát nem hinném, hogy a komoly kapcsolatok képviselője lenne. A miénk se olyan hosszú, csak másfél év, együtt is éltünk.
2019. jan. 11. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha haverok alatt 2-3 régi, legjobb barátomat értem, akiket már 15 éves korom óta ismerek és a mai napig heti szinten tartjuk a kapcsolatot, akkor igen.


29/f

2019. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elég zárkózott vagyok, már anno a gyerekkori barátaimnak sem mondtam el mindent. Most sem lenne másképp, saját magamnak kell feldolgozni a szakítást, ha mesélek is róla, az apró részleteket biztos nem mondanám el. Ez csak a 2 képviselőre (pár) tartoznak.
2019. jan. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!