Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Össze vesztünk barátnőmmel nem rég óta vagyunk együtt 1 hónapja,félre értés történt és ő nagyon meg haragudott rosszul esett neki.Nem jól fejeztem ki magamat és ő félre értette,tényleg lényegtelen gyerekességen értettük félre egymást.Tisztáztuk meg beszéltük a dolgokat most már értjük egymást és meg tudtuk beszélni,kérdeztem tőle,hogy szeretné-e tovább folytatni azt mondta nem tudja kell pár nap amíg át gondolja,várjak? vagy bizonyítsak és keressem érdeklődjek felőle vagy hagyjam amíg ő keres? nők ti mit várnátok vagy mi lenne ilyenkor jó nektek? 22F 24l
2019. febr. 1. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Egy h*lye kis vita miatt már szakítani akar, vagy idő kell neki?🙄 Hát ez durva... elég sértődékeny lehet. Ne keresd, ha azt mondja idő kell neki, akkor hagyd. Ha akar valamit, akkor keres ő téged. Bár nem tudom, többnyire ilyenkor a nők elvárják, hogy a pasi írogasson állandóan, meg a pasi keresse őt, hogy na te tényleg érdeklődsz iránta. Ezt nőként írom. Tedd azt, amit jónak látsz! :)
2019. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Meg lehet már az utodod.
2019. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!