Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehet ebből baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből baj? Helyesnek tartjátok? Szex az exszel?

Figyelt kérdés

Nos, a barátnőmmel nemrég szakítottunk. Csomó vitánk volt, a bizalmam megingott, elhidegültem, ezután a barátnőm kiszeretett belőlem, szakított. Én valamennyire még szeretem, de nem annyira mint régen, és nem jönnék össze vele.

Ettől függetlenül persze nem haragszunk egymásra, mert a kapcsolatban mindketten sok dolgot elrontottunk.

Ebben a helyzetben mennyire előnyös az, ha tartjuk továbbra is a kapcsolatot (szinte napi szinten), hetente többször találkozunk? Ezenkívül a szexuális kapcsolatunk is megmaradt.

Ez közös ötlet volt.

Valakinek van ilyen téren tapasztalata? Voltatok már hasonló kapcsolatban? Az a gond, hogy mindketten tisztában vagyunk azzal, hogyha valamelyikünk talál magának másvalakit, az a másik félnek nagyon fog fájni..



2019. febr. 24. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen "kapcsolatnak" semmi értelme nincs.

Csak tovább raboljátok egymás idejét. Zárjátok le a kapcsolatotokat tisztességesen és menjen mindenki a maga útján tovább.

2019. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen érzelmi függőséget fenntartó nyomorékság, aminek semmi értelme.
2019. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké, ismét én leszek a kivétel: Szerintem bizonyos esetekben működhet. Nekem is van olyan exem, akivel összejárunk, ha épp nem vagyunk kapcsolatban. Éveket töltöttünk együtt, jól kijövünk. Miért ne csinálnánk? Persze, ehhez kell, hogy a felek érett felnőttként viselkedjenek.
2019. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván, mi is így gondoltuk.

Akkor csináljuk, amikor éppen nincs egyikünknek sem senkije.

Attól félek, hogy ez az egész csak bonyodalmakat fog okozni, ígyis nagyon bonyolult volt a kapcsolatunk.

Csomót vitáztunk, szívtuk egymás vérét.

Talán ez a pozitívum, hogy valamilyen szinten megmaradunk egymás mellett, viszont a régi kötődések, féltékenykedések, viták nélkül. Most az, hogy néha szexelünk, az miért tenne rosszat?

2019. febr. 24. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18,18

Elmehetett volna tini párkapcsolatok közé is.

2019. febr. 24. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen mi a szart kínlódtok még mindig egymással? Menjetek utatokra, és keressétek az igazit, a szerelmet a csodát, és ha nem jön össze lépjetek tovább. ha pedig egyiketek sem mer igazán kilépni, menjetek pszichológushoz. A tiétek az egész világ, ne gubózzatok be egymás mellett! Ez amúgy olyan könyörületszex ízű lehet már.
2019. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:

"18 évesen mi a szart kínlódtok még mindig egymással? Menjetek utatokra, és keressétek az igazit, a szerelmet a csodát,"


Ne áltasd már szegèny gyereket ilyen idètlen mesèkkel.xD

2019. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!