Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális az ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen nő?

Figyelt kérdés
Kidobott a menyasszonyom,mert a gyerekkori legjobb barátját nem bírom. (Zaklat másokat,agresszív,Facebookon rendszeresen perverz csajozós szövegeket írkál másoknak és rá is ilyenekkel nyomul) Azzal indokolta hogy ő olyan mint a testvére és kiskorukban vérszerződést kötöttek hogy egy pasija se állhat közéjük.

2019. márc. 8. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Most menj be egy templomba és adj hálát Istennek, hogy kidobott.

Nem, nem normális az ilyen nő.

2019. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen nőért nem kár, elhiheted, örülj neki hogy megúsztad vele a házasságot. Biztos vagyok benne, hogy nem ez az egyetlen selejt tulajdonsága.
2019. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szerencsés vagy hogy kidobott. Már alapból a vérszerződés is fura. A többiről ne is beszéljünk. Az ilyen miatt nem érdemes szomorkodni.
2019. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak nagyon hajlamos hülyeséget csinálni (szuicid hajlamok stb) ha nem vagyok mellette. Lehet ki kéne békülnünk? Nagyon szeretem őt,és inkább osztoznék vele ezzel a féreggel mint hogy egyedül maradjon vele és csak mélyebbre húzza.
2019. márc. 8. 18:27
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem csak barátság van, dug a sráccal. Jobban jártál.
2019. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd a vértestvere istápolja.
2019. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális nőt, az ilyen kuka.
2019. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ő csak még mélyebbre húzza! Életem értelme ez a lány. Ha nem is akar már velem lenni,akkor se hagyhatom hogy baja essen!
2019. márc. 8. 18:30
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ő dobott ki szóval leszar téged, ne áltasd magad hogy ezek után pont miattad lesz öngyilkos :D Ha az is lenne, tenne vele egy szívességet az egész világnak. Túltoltad a kamut szerintem.
2019. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem miattam bántja magát. Azelőtt is depressziós volt hogy megismertem,csak nagy nehezen kirángattam belőle.
2019. márc. 8. 18:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!