Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakítottál a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottál a pároddal? Megbántad? Mennyi idei voltatok együtt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 19. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első komoly kapcsolatom: mert megcsalt töbször is és folyton hazudozott, életem legjobb döntése volt, 4 évig. De fordult elő, hogy azért szakítottam rövidebb kapcsolatban mert megjelent a randin fokhagymaszagúan. Javarészt ráuntam az emberekre és lépítettem őket.
2019. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor volt hajlandó találkozni velem ha a haverjai is épp jöttek a városba és behozták őt kocsival. Mert megbeszéltük hogy megyünk valamerre aztán ő nem jött és nem is jelentkezett két napig. Mert nagyon szeretett volna lefeküdni velem, úgy, hogy én szűz voltam. Nem foglalkozott velem és én nem voltam szerelmes. Nem bántam meg. 6 hónapig jártunk
2019. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első: 3,5 év után, megcsalt

Második: 1,5 év után, megcsalt

Harmadik: 5 hónap után, nem passzolunk össze, megcsaltam az exemmel (erről nem tud)

2019. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az öt év alatt, míg együtt voltunk, végig csalt engem a haverja húgával, aki amúgy két gyereket szült egy franciaországi feketének. A férj sem tudta és én sem, hogy ez megy a háttérben. Mikor én rájöttem, már mindenki tudta rajtam kívül. Aztán, mikor már nyugodtan együtt lehettek volna, a csaj t is megcsalta, ezért szétmentek. Én viszont addigra megtaláltam a leendő férjem. Mindenki pontosan azt kapta, amit érdemelt!
2019. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
4 évig voltunk szexkapcsolatban, utána 1 évig rendes kapcsolatban. Ott mutatkozott ki az igazi éne, amit én nem tudtam elviselni. Örülök, hogy megszabadultam tőle. Bár a szex vele volt a legjobb.
2019. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
10 évig. Az apja csicskája volt, én mindig elvoltam hanyagolva. Nem bántam meg, bár vannak dolgok, amik hiányoznak abból az időből.
2019. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!