Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jol tettem hogy szakítottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol tettem hogy szakítottam?

Figyelt kérdés
6 hónapja voltunk együtt a barátommal, akit nagyon szerettem, de túl nagy a különbség köztünk ezért egy idő után mar kínos volt vele lenni.. Pl neki csak 8 osztalya van meg nekem pedIg felszerelés felsőfokú végzettségem...mas rasszhoz tartozik..es hat kinezetre sem passzolunk (elég vékony es magas hozzam képest)Nagyjából ennyi de mas téren jól kijottunk. En nagyon szerettem, de ezek miatt ugy ereztem nem illunk ossze es szakítani kellett. Most nagyon lelkiismeret furdalasom van igazából azért mert nekem nem is faj..de o azt mondja h becsaptam meg h sosem szerettem csak pótlék volt és sajnálom nagyon. Hogy felejtsem el? Rosszul érzem magam. Rossz embernek, mert lehet igaza van. Sosem voltam bele szerelmes de remenykedtem hogy megvaltozik ez az érzés, de sajnos nem es egyik napról a másikra szakitottam vele.. Milyen ember vagyok szerintetek? Meg en is csalódtam magamban hogx lehetek ilyen gonosz..

2019. ápr. 17. 09:03
 1/6 A kérdező kommentje:
22 eves vagyok es o az elso barátom vagyis o volt.. Ez lemaradt
2019. ápr. 17. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Eleve minek jöttél vele össze, ha téged zavar, hogy csak 8 általánosa van?

Minek voltál vele, ha már eleve tudtad, hogy más rasszhoz tartozik?


Szerintem igaza van abból a szempontból, hogy elve tudtad az előbb felsorolt kettőt, mégis összejöttél vele, most meg hirtelen dobod ezek miatt.


Kicsit felszínesen h..lye vagy. Hiába van felsőfokú végzettséged, de értelmileg érett az nem vagy.

2019. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem nem zavart ez h mas. De másoktól mindig csak azt hallgattam hogy nem hozzam valo es ez vhogy szöget ütött a fejembe.. Am meg reménykedtem h egyre jobban beleszeretek majd.. Meg nem voltam szerelmes ugyh nincs ebbe tapasztalatom nem tudtam h a szerelem magatol jön es nem lehet kieroszakolni.
2019. ápr. 17. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem voltam bele szerelmes de remenykedtem hogy megvaltozik ez az érzés"

WTF?


Amúgy meg ki az a hülye aki másnak a végzettségébe lesz szerelmes, vagy abba hogy milyen magas...

Átlag ember olyannal jön össze aki neki tetszik innentől kezdve az hogy milyen magas, meg vékony sztem hülye indok, ha csak nem 6 hónap alatt fogyott 30 kilót és nőtt 30 centit.

A végzettségéről meg tudtál, tehát... a rasszról meg nem is beszélve.


Igazából felnőtt kategóriába írni ilyen szánalmas kérdést... tinibe még beleférne.

2019. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Külsőségek és mások véleménye alapján élsz? Szánalmas!
2019. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a lelkiismeret furdalásod és bizony igaza van az exednek hogy becsapva érzi magát. Érezd is magad rosszul, nem vagy jó ember. Miért mások véleménye mérvadó a kapcsolatotokban? Képzeld, nálunk is ugyanez a helyzet végzettség terén és már 13 éve jól működik a kapcsolatunk. Attól hogy a párom nem végzett egyetemet, egyáltalán nem üresfejű. Csak így alakult, hogy kamaszkorában el kellett mennie dolgozni és korlátozottak voltak a lehetőségei tanulás terén. Ettől függetlenül sok mindenhez ért, igazi ezermester és nagyon jó ember. A munkahelyén is nagyon szeretik. Sok diplomás elbújhat mögötte.

18 voltam amikor összejöttünk, én épp fősulira készültem, meg még egy szakmát is elvégeztem. Ő végig mellettem volt és mindenben támogatjuk egymást a mai napig. A legjobb apa és társ akit csak kívánhatok. Soha meg nem fordult a fejemben hogy szakítsak vele mert én szakmás-diplomás ember vagyok, ő meg nem.

Az hogy valaki milyen ember, nem a végzettsége határozza meg. Sajnálatos hogy te ezzel nem vagy tisztában. A külső különbségeitekre tett megállapításod meg egyszerűen nevetséges. Ezzel csak önigazolást keresel, de nem találsz... Ez bizony a te szegénységi bizonyítványod. Talán egyszer majd felismered hogy magad mellé kell párt választanod, nem a környezetednek.

31/N

2019. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!