Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott a parom azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott a parom azzal, hogy egyedul akar lenni. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
A parom 43 eves, en 26 eves lany vagyok. Allitasa szerint nagyon szeret, de par honapja depresszios, azt mondja magaval van baja, es egyedul akar lenni. Nincs senki mas a dologban, csak ugy erzi ez most nem mukodik. Nagyon melyen erintett, mert en nagyon szeretem, es ez az indok nem valami kezzelfoghato. Bar lattam a jeleit, letezik, hogy ferfi klimax miatt van ez? Ilyeneket mondott, hogy ő kudarcot vallott, mint ferfi, hogy apatiaba sullyedt, hogy meg kell ujulnia stb.
2019. ápr. 18. 04:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"Lófaxt mama"

Egy hosszú házasság után egyedül élek és élvezem.

Volt több nőm. Egy idő után tergenek érzem, hogy minden hétvégém gozzá van kötve. Szabadságra vágyom. Új kalandokra. Én azt szoktam mondani, hogy újra összejöttem a feleségemmel. Nem egyszerű kidobni egy nőt, aki aranyos kedves, de már semmit nem akarok tőle.

2019. ápr. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt óriási a korkülönbség, másrészt a klimax az te magad voltál. Emberünk vagy visszsomfordál a családjához (nyakamat rá, hogy van neki), vagy egyedül akar lenni, hogy csajozhasson.
2019. ápr. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakított ez van el kell fogadni legyen bármi is az indokja. De ez amúgy sem tartott volna sokáig hiszen szinte az apád lehetne.
2019. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!