Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komolyan ilyen könnyen túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen könnyen túl lehet lépni?

Figyelt kérdés

3 hete összevesztünk barátommal és szakítottunk. Oersze én írtam azóta neki, vissza se írt semmi. Nagyon nehezen viselem a szakítást. Ami azért érdekes, mivel én nem éreztem annyira komolynak a kapcsolatot - amíg bem szakítottunk - ö pedig mindig tervezett, meg szeret, velem el tudna képzelni bármit stb.

Úgy éreztem tényleg szeret, mikor vele voltam és amúgy nagyon jó kapcsolatunk volt.

Én azóta teljesen ki vagyok, amúgy is nehezen lépek túl, föleg azon akit szeretek.

Na most hétvégén elmentem barátnőmmel bulizni... és ott volt ö is... egy csajjal :(

Ilyen gyorsan túl lépett, mikor állítólag annyira szeretett??

Tényleg ennyire képesek hazudni és tettetni a férfiak??

A vicces, hogy ránéztem (totál ledöbbenve persze) ö a szemembe nézett és mindjárt rámosolygott a csajra és megcsókolta, ilyenek.

Később meg nem messze táncoltak tőlünk, erre pont mellettem vezeti el kézenfogva... á nem mehetett volna akárhol el ám ...

Olyan mintha direkt megmutatta volna, hogy nézd máris lecseréltelek, ennyit érsz...

Miért kell valakibe belerúgni, ha amúgy is kivan??



2019. máj. 20. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

"Tényleg ennyire képesek hazudni és tettetni a férfiak??" ácsi kislány. Te nem gondoltad komolynak a kapcsolatot, míg szét nem mentetek, aztán most meg húdeszereted? Azért te is finom palacsinta vagy hallod e.

32/f

2019. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
2019. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első. Nem arról van szó, inkább nem akartam annyira tervezni, már átestem pár csalódáson, így fél az ember az újabbtól.

És komolyan gondoltam, én ezt úgy értettem, hogy úgy nézett ki a dolog, mintha ő még komolyabbnak gondolta, mert tervezett velem stb.

2019. máj. 20. 23:41
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nekem az a gyanúm, hogy azon ment a veszekedés, hogy ő tervezett veled, te meg féltél, mert csalódtál, így te "baszogatva" voltál, ő meg "hitegetve". Nem vagyok benne biztos, hogy te vagy ő szakítottatok, de abban egyértelműen, hogy nem azalatt a 3 hét alatt tette magát túl rajtad, mióta külön vagytok, hanem te erről már korábban gondoskodtál a töketlenkedéseddel.

32/f

2019. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Felesleges olyan utan sirni aki ilyeneket csinal. Lepj tovabb. Mobilrol irok.
2019. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4es értem amit írsz, de nem ez volt a baj, nem ezen veszekedtünk és mindegy is. Nem előtte tette magát túl rajtam, mivel még akkor is játszotta a nagy szerelmest. Vagyis nem tudom h játszotta-e, de ezekből úgy tűnik, hogy ez volt. Ezt a tervezgetés részt úgy látom nem jól fogalmaztam, mert nem ennyire nyom a latban, ahogy kivetted, csak tudom mi volt köztünk, vagyis nem, mert ezek szerint végig hazudott. Én azóta irtam neki többször, leirtam mit érzek, meg h találkozzunk, semmi válasz.

5ös köszi, tudom igazad van. Csak nagyon szenvedek ettől a szakítástól. Teljesen kivagyok, nem eszem, nem alszom. Persze tobább kell lépni, csak én nem tudok ilyen könnyen.

2019. máj. 21. 00:03
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

tipikus éretlen, óvodás mentalitás, mert meg van sértődve, neked szólt ez a színjáték

lehet annyira mégse tervezgetett és várta az alkalmat a szakítási indokra, nem lehet tudni de ez ovi

sajnálom, de remélem tudod, hogy nem éri meg egy ilyen srác rosszindulata, te érettebb vagy, tudatosítsd magadban és örülj neki, hogy kiderült milyen ember tud lenni valójában és nem neked kell vele lenni

2019. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen köszi. Én is úgy vettem észre, h föleg direkt nekem is szólt. Meg ugye nem is csajozós, előtte is ismertem már, érdekes akkor alig volt vkije, most meg hirtelen egyből lett.

Tudom nem éri meg ilyen pasiért oda lenni, de sajnos az érzelmeimet nem tudom megszüntetni, bár lehetne :(

2019. máj. 21. 00:13
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Aki szerelmes az nem egyenlő azzal hogy hülye is.

Én is voltam így, nagyon szerettem, mindent megtettem érte, a kedvében jártam minden téren. Mindent megkapott amit egy nő kívánhat. Ő nem értékelte kellő módon, semmibe vette a kapcsolatunkat. Szakítottam vele. Az ilyen nőt mért sajnáljam? 2 hétre rá összejöttem egy másikkal. Lassan indult, nehézkesen, fél év alatt egymásba szerettünk. Ő tudott kellő módon értékelni. Már 3 éve vagyunk együtt, jobban szeretem mint valaha.


Szóval: ha van valaki aki szeret azt illik komolyan venni és értékelni addig amíg lehetőséged van rá.


Tanulópénz

2019. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Az érzelmeid? Neked egyedül a hiúságod sérült.
2019. máj. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!