Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek a mosolyszünetben?

Figyelt kérdés
A párommal kedden összekaptunk egy apróságon,és ő aztmondta szeretne pár nap szünetet,ameddig gondolkodik és lehiggad.Nekem nagyon hiányzott ezért másnap megcsörgettem és visszahívott,normálisan beszéltünk egymással.Aztán pár óra múlva nem bírtam tovább mondtam neki,hogy nekem nagyon hiányzik,nem birom ki,hogy ne halljam a hangját.Ő erre aztmondta,hogy neki jó a szünet és nem hiányzok neki és hogy miért hivogatom(ez volt a szünet fő oka,hogy sokat írtam és hívtam) azóta ez lesz a harmadik nap,tegnap felhivtam es feltettem neki egy kerdest,ami itt most nem lenyeges.Azota nem beszeltunk.Mondta,hogy nem fogunk szakitani,csak le kell higgadjon,de van ilyen,hogy ennyi ideig ne hianyozzak neki? En a magam reszerol rajottem a hibaimra,es kesz vagyok vele leulni es beszelni.Mit kéne tennem,megvárjam ameddig ő ír, vagy írjak neki én,hogy mostmar beszelhetnenk?
2019. máj. 25. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi felnőttek nem szoktunk szünetet tartani egy kapcsolatban.


Az tini szokás.

2019. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lilla64 ***** válasza:
Mond meg,belátod,hogy hibáztál és kérjél elnézést,ha úgy gondolod te vagy a hibás.
2019. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2. De három nap után. :)

32/f

2019. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"neki jó a szünet és nem hiányzok neki és hogy miért hivogatom"


Akkor a szünet mostantól legyen állandó jellegű. Aztán majd ha felnőtt, akkor a következő kapcsolatában nem csinál ilyen b_romságokat, mint a szünet.


Te pedig keress mást.

2019. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 attaboy
2019. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
🤔 Szünet. Aha. ...mással akar qrni.
2019. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elmennék dokihoz, ahogy nézem indokolt.
2019. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ra vagy telepedve. Elobb utobb tenyleg szakit veled,ha nem hagyod levegohoz jutni. 2-3 nap meg siman belefer, biztos jot tesz neki, hogy nem "ulsz a nyakaban". Ha 2-3 hetig nem keresne..na az mar adna okot aggodalomra.
2019. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez a szünetelés hülyeség mert képlékeny és mindenki máshogy ertelmezi ill nem megoldás.

Azt el tudom képzelni hogy pár napig ne beszéljetek, kicsit nem art lenyugodni, vegig gondolni a dolgokat.

De te meg ha direkt kérte akkor minek hivogatod? Nem bírsz ki 3 napot nélküle? Miért jell belemászni a másik seggébe..

2019. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont ahogy a 4esmondja!
2019. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!