Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szoval eloszor is leszogeznem hogy nem kellenek ilyen kioktatasok stb

A baratom szakitott velem februarba azthan hebahoba megkeresett es megint eltunt

Tudom hogy nincs masik lany a baratai is megmondtak es o is mondta amikor megkeresett hogy mas lanyhoz nem tud kozeledni

Aztan amikor legutoljara befejeztuk ugymond ezt a kapcsolatot eltelt egy honap en felhivtam aztan masnap beszeltunk egy par szot uzenetbe

Azt irta nem erti hogy miert keresem ha azt mondtam a multkor hogy a szemem ele se keruljon

En emiatt bocsanatot kertem es megkerdeztem tole hogy a multtol fuggetlenil lehetunk e joba(?) ezt irtam neki tegnap megnezte es nem valaszol

Ez mit jelenthet?



2019. jún. 24. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ó szent kleofás gyere le...


Mit jelent szerinted? Épp valaki olyanért tepersz aki le se szharja a fejed kérlek. Mit akarsz vele jóban lenni? Nem lesztek barátok, soha nem voltatok azok. Lépj tovább. Vagy legyél átjáróház ahova akkor megy mikor kedve tartja, te tudod.

2019. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem válaszol, mert pont le.. arja, mit érzel. Esetleg majd ír, ha áll neki, előbb nem.
2019. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első 2 válaszolónak igaza van.


totál lejáratod magad...

2019. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!