Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most szakítottam egy rettentőe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam egy rettentően bántalmazó kapcsolatból, papíron is skizofrén, amit csak eddig sejtettem. Nagyon kivagyok, valaki ír? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj össze, menj le a Balatonra, tengerpartra és lazulj.
2019. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is benne voltam egy ilyenben. Gondolom ment a gyanusítgatás, rágalmazás, lelki és testi terror ezerrel. Az én exemnek azt sem lehetett megmagyarázni, hogy ember nem volt a közelemben nemhogy férfi. Azt hallucinálta hogy én egy férfival beszélgettem és hogy összeesküdtünk ellene stb. Mindezt úgy, hogy kb.5 méterre állt tőlem. Félelmetes volt. A lehető legjobb amit tettél, hogy szakítottál vele. Vissza ne fogadd soha ha kedves az életed!
2019. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2019. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Honnan a rákból akasztjátok le ezeket a nyomorultak, áruljátok már el. >.<

32/f

2019. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Ha vége a kapcsolatnak, akkor a nehezén már túl vagy.

Skizofréniával meg sokan élnek teljes életet, és az is jó, hogy már orvosi diagnózist is kaptál. Jó úton haladsz, fel a fejjel!

2019. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez igaz...én is megnézném, hogy ezt a sok retardáltat hol találjátok...


aztán egy retardált kifogása után megy az általánosítás majd..

2019. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem pár dolgot itt tisztába kell tegyek, illetve/vagy leírni, hogy mi történt, mert lehet, nem mindenkinek tiszta.

Próbáltam csak tömör lenni és nem belemenni a részletekbe.

1. NEM én voltam/vagyok a skizofrén, hanem a volt párom! NINCS semmi bajom a mentálisan problémás emberekkel, mert NEM ítélem el őket, ergo nem mondtam, hogy nem élhetnek teljes életet! Leszögezésképp. Ő nem volt hajlandó kezeltezni magát, most se, egy fikarcnyit se, én meg ezt a kezelhetetlen viselkedést szenvedtem el, mint a passzív szenvedő! Pont olyat, amit a #2-es leírt!

2. Kedves #2! Szia! Én ugyanezeket éltem át, igen, annyi pluszt még hozzátéve, hogy engem meg is ütött és agresszív volt mellé brutálisan! Nagyon sajnálom, hogy ez veled megtörtént és sok erőt kívánok.

3. #3-as és a másik válaszoló, aki kérdezte: “Honnan szedtek össze ilyeneket?” Onnan, hogy nekem ez a személy nagyon jó barátom volt és álmomban sem gondoltam volna, amikor több lett ebből, hogy neki van egy olyan oldala, amiről nem tudok!! Jöhet az, hogy “de vannak jelei”, meg “nem vagy jó emberismerő”, könyörgöm hogy? Ha anyuka pici fiát imádja és mindent elnéz neki, én meg nem éltem addig vele egy fedél alatt, barátaink nem tudtak erről szintén, senki, akkor hogy?? Egy erre utaló jel sem volt, hogy ő instabil lett volna, a környezete egyhangúlag mind kedves és csodálatos embernek írta le velem az élen a harmadik hónapunkig! Aztán jött mindenkinél az álleesés, amit én tapasztaltam meg első kézből.

4. Én nem akarok ellene fordítani senkit,sem konklúziókba esni, és hogy ő legyen a vádlott. Szimplán én vagyok ennek az elszenvedője. Képes volt anyukára is kezet emelni, amaz ehhez meg hozzászokott. Az első rendőrségi hívásom óta volt hajlandó elmenni orvoshoz, és mint kiderült, már tíz éve kiállított diagnózis is megmondta a skizofréniát, csak anyuka nem volt hajlandó tenni semmit. Nagykorúként meg a fiának nem volt betegbelátása. Rajtam robbant ki az egész! Én se tudtam ezt. Mint ember ő neki van egy jó oldala, amibe beleszerettem, de nem tudom a torkán letuszkolni a gyógyszert.

5. Azért írtam ki a gyakorira a kérdést, mert tanácstalan vagyok. Egy világ dőlt bennem össze, hogy egy ilyen csodálatos embert akit ismertem, akiről azt hittem aki, képes volt bántani, rágalmazni, fizikailag és lelkileg tönkretenni, manipulálni. És mivel életemben nem gondoltam volna, hogy ez lesz, nem tudok mit tenni, mert a barátaimmal/családommal is megromlott a kapcsolatom, senkim se maradt.... tanácstalan vagyok, mindenkit elmart, elküldött a francba, személyesen is, mondvacsinált indokokkal, ezért kerülnek mára


Nő vagyok amúgy. És itt anonimul tudok tanácsot kérni.

2019. júl. 21. 19:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg utazz el kicsit, szakadj ki ebből most, végre szabad vagy! A nehezén valóban túl vagy, innentől csak szebb napok jönnek. Én is egy nagyon bántalmazó kapcsolatból léptem ki, azóta újra úgy érzem, szeretek élni.


30n

2019. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ő az, aki azért ütött meg, mert vettél magadnak néhány új ruhát?
2019. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 Örülök, hogy boldogan élsz!

Gratulálok!


#9 Nem..

2019. júl. 21. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!