Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is úgy gondolja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy gondolja, hogy menő ma koreai sráccal járni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 00:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Így korcsosul a társadalom, hogy menőségben mérik a dolgokat ilyen tekintetben, felfordul a gyomrom ettől a menő hülyeségtől is.

Nagyon agymosottak lettetek, hány éves vagy? 13? Mert a “járás„ nem neked való!

2019. júl. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincsen annál menőbb, mint hogy fiatalon megtaláltam a másik felem és lassan másfél évtizede boldogok és szerelmesek vagyunk. Tőlem lehetne bantu néger vagy koreai is, de az sem baj, hogy magyar. Csak ő legyen.
2019. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Én nem gondolom így, de a mai világban tényleg menőnek számít. Négerrel viszont még menőbb.
2019. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a beteg tini krvák gondolják így! Nincs egy barátod sem aki helyrerázza az agyadat???
2019. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki azért akar koreai pasit, mert menőnek meg státuszszimbólumnak érzi, annak borítékolom, hogy maximum futó kalandjai lesznek. Ők is emberek, senki nem szereti ha fetisizálják őket. Persze oké ha bejönnek az ázsiai pasik, de csak erre rámenni elég beteges és gyerekes szerintem.
2019. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban "menő", hogy kb 10 éves kortól sajnos az én korosztályomig (20+) is rengeteg nő hisztérikusan, vallásosan rajong a koreai fiúbandákért és emiatt szinte fétisük a koreai férfiak. Normális nőknek azért a származás és a külső nem elég ahhoz, hogy valakire szégyentelen módon rágerjedgenek.
2019. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az mar kiment a divatbol, ugy latom itt vki nem up-to-date divat teren. Fashion tv es valtsal
2019. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23%

Sok az idióta, agyhalott ember a mai világban. Csajok és pasik is. A szülők legtöbbje lusta vagy fáradt az 1-2 munkahely után még nevelni, formázni a gyereket. Az iskola nem teszi, mert nem az a feladat, hanem az, hogy mi volt 1971 február 30-án. (szándékosan február 30-at írtam... :) ).


Marad nekik a TV és kortársaik (akiket kb szintén a tv nevel). Mivel tudjuk, hogy a TV-nek nem az az érdeke, hogy művelődj, hanem az, hogy sötét maradj, hogy minél több reklámot le tudjon tolni az arcodon és ne fogjad fel ezt közben.


A gyereknek mi marad meg ebből? Kell menni mekibe Hamupipőkés pohárért, táskáért, stb; nagyobb korosztálynál mosolygós plasztikázott koreai srácok, tampon telefon és ruhamárkák ami menő, azt kell venni, azzal kell b...atni magam... stb

2019. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23%
Van most valami kis koreai gyerek, valami celeb féleség vagy mi a gyík. A lányom mutatta. Azért van ez a sok kérdés erről szerintem. Amúgy igen, menő. De csak az észek-koreai. Azok aztán kemények, elél egy marék rizsen is sokàig, kinézetre meg ugyan olyan,csak más a sérója meg a ruhája.
2019. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!