Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges, hkgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hkgy valakinek ekkorát valtozzon az ízlése? Gyanús hogy kamuzik, vagy csak a rózsaszín köd beszél belőle.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, de nem lett köztünk semmi, mert nem akarta. Amúgy eddig csak ilyen alacsonyabb vagy középmagas, meg alternatív stílusú női voltak, vagyis ebbe nem csak barátnőt értek bele, hanem bárkit aki tetszett neki. A jelenlegi barátnője meg kifejezetten magas, 180 cm, és kicsit sem alternatív. Én eleinte nagyon szkeptikus voltam a kapcsolattal, de a srác azt mondja, szép, nagyon szép, tetszik neki, csak ő kell neki, szereti, stb. Sőt azt is mondja, nem is igaz, hogy az alacsony lanyok tetszenek neki, mert sosem elemzte hogy mi tetszik neki, hanem csak ránéz és vagy tetszik vagy nem. Azt nem tagadta, hogy a darkos/alternatív megjelenés tetszik neki, de hogy az nem baj hogy a barátnője nem olyan.

Amúgy nem mondom, mert átlagnál szebb a barátnője így arcra meg alakra, de hiába. Az ilyen lányokra nem az olyan srácok szoktak felfigyelni, mint ez a srác. Az ilyen srácok más fajta lányokra buknak. Es ezt be is ismerte mind a kettő, de attól még együtt vannak és bejönnek egymásnak.


2019. júl. 30. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem veszi figyelembe a logikát, az "xy típusnak yx típus való" általunk kreált elveket, de még a józan észt sem.


Teszem hozzá, sajnos, mert így sem tervezni, sem érteni nem lehet.

2019. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, mi itt a probléma.

Tudod felnőtt emberek esetében már abszolúte nem a külső az elsődleges. Nyilván kell, hogy legyen vonzódás, de a külső és a belső együtt egy egész, a kisugárzás is sokat számít.

Abból, hogy leírod, milyen típusú lányok milyen srácoknak kell tettszenek, abból azt szűröm le, hogy vagy nem vagy több 12 évesnél, vagy megragadtál ezen az értelni színvonalon.


Pl nekem a férjem abszolúte nem az a kategória volt, ami az ideálom, sőt. Én eredetileg a pár évvel idősebb, sötét hajú, kicsit mackósabb alkatú férfiakhoz vonzódtam.

Ezzel szemben a férjem mindössze 3 centivel magasabb, 3 évvel fiatalabb, és egyáltalán nem mackós, hanem izmos - szálkás.

Én sem voltam éppen az ideálja, ő mindig az apró, vékony, sötét hajú, barna szemű, kismellű lányokat szerette. Én mindenben az ellentéte vagyok.

Valami mégis megdelejezett, együtt vagyunk 9 éve, lassan 7 éve házasok, gyerek is van.

2019. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, te meg akadj le róluk.

A srác nem akart tőled semmit, most meg kapcsolata van, mit agyalsz te azon, hogy darkos vagy hogy össze illenek vagy nem. Saját dolgod nincs?

2019. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem vak.....hallottad már ezt ? :D
2019. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, hogy nem minden a külső és ő kell neki.

Ez meg itt a felnőtt kategória.

2019. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 12?

Az ideálok alapján választás felnőttként már nem nagyon szokás.

Az ember olyan partnert választ, aki szimpatikus, megvan a "kémia" és jó vele lenni.

Kislány koromban volt egy elképzelésem, hogy milyen külseje legyen a hercegnek a fehér lovon. Lassan 40 éves vagyok és tizenéve vagyok együtt a kopasz, pocakos herceggel, akinek se fehér lova, se csillogó kék szeme nincsen, de köszönöm, nem cserélném el egy hercegi kiadásra.

A férjem mindig a magas, vékony, törékeny, sötét hajú nőket kedvelte. Nem fogod elhinni! Alacsony vagyok, szőke és a 30 év kőkemény sport eredményeként a törékenytől nagyon messze állok. Talán a karcsú stimmelhet, ha azt értjük alatta, hogy nincs súlyfeleslegem.

A külső tulajdonságok jóval kevésbé számítanak, mint hiszed. Ráadásul az említett esetben egy szép lányról van szó, nem egy fogatlan bányarémről. Nincs min csodálkozni.

2019. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4


Hát még nem eléggé, akkor több esélyem lenne.

2019. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!