Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttam egy srácot Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy srácot Budapesten az Aréna Plázában, hogy tudjam meg a nevét?

Figyelt kérdés

Ma délután az Arénában a bejáratnál lévő üzletben egy biztonsági őr engem nézett folyton, mikor elmentem az üzlet előtt, még meg is indult az üzlet kijárata felé mintha felém jött volna aztán megallt es nézett. Lattam hogy bejovok neki, de nem mertem csak lopva ránézni.

Az a helyzet nem mindig járok fel Pestre, de jovoheten tervezem újra, és gondoltam hogy bemennék abba az üzletbe, vagy csak ismét elmennék előtte és legalább látnám hogy újra néz e, de a nevét nem merem megkérdezni.



2019. aug. 2. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá. Esetleg add át neki egy papírcetlin a neved és a telefonszámodat. De csak ha tényleg téged nézett.
2019. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt nézte nem akarsz-e valamit lopni :D

Csak viccelek..

Bar manapsag, annyira nem is poen.. tenyleg van ilyen. Rosszul erzi magat az ember, ha bemegy egy boltba mert ugy erzi kinezi a biztonsagior.. na mindegy.


Menj surun shoppingolni es mindig setalj el arra kezdetnek eloszor. Neha be is nezhetsz az uzletbe...

2019. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2:


A kérdező az üzlet ELŐTT ment el, nem ment be a boltba.

2019. aug. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A biztioroket mindig cserelik. Mindig mas or van altalaban az uzletekben,hogy megakadalyozzak a toljvajokkal az osszejatszast.


Igy valszeg,sose latod tobbet.

Budapesten abban a pillanatban lehet ismerkedni,kesobb nem.

2019. aug. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam. Írj Cunci. 🙂
2019. aug. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!