Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha attól félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha attól félek, hogy meghal a szerelmem?

Figyelt kérdés
Három hete szakítottunk a párommal. Tulajdonképpen én szakítottam vele, miután kijelentette, hogy ő nem szeret engem. Utána még párszor ráírtam facen, de aztán egyszer csak kiakadtam és letiltott minden felületről ahonnan elérhetném. Elég csúnyán alakultak a dolgok. Nem tartom magamat annyira fontosnak az ő életében, hogy miattam vessen véget neki, de sokszor beszélt arról, hogy az életnek nincs értelme (a szakításunk után is) és poénkodott vele párszor, hogy meg akar halni. Sokszor drogozott is, hogy legalább attól boldognak érezze magát. Amióta letiltott rettegek, hogy mi van vele. Azelőtt legalább láttam, hogy online (tehát él), de most már semmit sem tudhatok róla.

2019. aug. 13. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Már nem a szerelmed mert szakítottatok. Plusz aki öngyilkos akar lenni az nem fogja senki orrára kötni az ilyesmit. Csak azok beszélnek öngyilkosságról akik soha nem fogják megtenni, ez a klasszikus önsajnáltatás.
2019. aug. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy szakítottunk attól még szeretem.
2019. aug. 13. 02:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Kijelentette, hogy nem szeret, te szakítottál, majd mindenhonnan letiltott. Innentől kezdve semmi közötök egymás életéhez. Nem, nem normális, hogy te a szakítás után nem azon gondolkozol, hogy tovább kellene lépni. Nagyon jól tette, hogy letiltott, mert nagyon nem normális nézegetni, hogy az exed mikor lépett be valamelyik felületre és mikor nem elérhető. Ez még akkor is ciki, ha kapcsolatban vagytok.

Persze hívhatod szívszerelmednek, meg aggódhatsz a kis lelkéért, de így csak azt éred el, hogy a saját életedet nehezíted meg.

Megnyugtatlak, nem akar öngyilkos lenni. Akik megteszik, azoknak a környezete azért szokott teljes sokkot kapni az illető tette miatt, mert soha senki nem gondolta volna, hogy képes ilyesmire. Aki meg akar halni, az gondosan titkolja a környezete elől, nehogy megakadályozzák.

De tudod mit? Ha a "szerelmed" ilyen terveket forgat a fejében, te akkor sem tudnál semmit tenni ellene.

Lépj tovább! Ideje a saját életeddel foglalkozni.

2019. aug. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legalább az igaz,hogy nem szeret.A többi csak sajnálatkeltés másokban,ezzel éri el,hogy a nők megsajnáljâk,és majd én megmentelek típusù nőt találjon.

De összeségében nem szeret,és unta hogy írogatsz neki,de válaszolt,mert épp olyan hangulatban volt,vagy nem volt más.Aztán mikor már nagyon sok lettél le is tiltott.

2019. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2019. aug. 13. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen,hogy fiù vagy.De ha ez segít,akkor a nőknek jobban megy a sajnálatkeltés,sok férfi látja így védtelennek,akit meg kell óvni.Még egyszerűbb dolga van.
2019. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bejelölöd egy kamu profilról és látni fogod él-e
2019. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!