Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőim szerinte 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim szerinte 17 éves csajba nem lehet szerelmes egy 25 pasi Szerintetek ez, hogy van?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 15:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*25 éves
2019. aug. 24. 15:59
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem kortól függ a szerelem kérem szépen.
2019. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Miért ne lehetne?A szerelem nem korfüggő.
2019. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
De, sajnos simán megeshet.. Mind két félnek okozhat kellemetlenséget egy ilyen kapcsolat.
2019. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. aug. 24. 17:36
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, hogy szerelemnek lehet-e nevezni valamit amit egy felnőtt érez egy tini iránt...
2019. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
A barátnőid finoman szólva sem túl értelmesek. Simán lehet szerelmes két ilyen korú ember, akár fordított felállásban is. Az külön vicces, hogy mondjuk egy 18 éves lány esetén már mindenki természetesnek veszi, hogy ő bizony 26 éves sráccal akar lenni, mert "érettebb a korosztályánál".
2019. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

szerintem a barátnőid leszbikusok.


20/f

2019. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Röviden tömören a lány barátai, hozzátartozói ki fogják nézni a srácot, mert túl öreg hozzá és a pasi részéről pedig pont fordítva.. Tehát támadás fogja érni őket, ami egy idő után nagyon kellemetlen lehet. És ez csak az egyik dolog, ami bezavarhat.. Van itt még több is. Egy 17 éves lány nem feltétlenül úgy fog gondolkodni mint egy 25 éves férfi. Itt lehetnek nézeteltérések. Továbbá a lánynak még élnie kell a sulis éveit. A srácnak meg a jövőjét építenie, ami a közösen eltöltött idő rovására megy, bár nem minden esetben.


Sajnos tapasztalatból beszélek, jó azért ekkora különbség azért nem volt, de hasonló volt a szitu..


Én szurkolnék nekik, ne értsetek félre, de egy ilyen kapcsolat nagyon sok megpróbáltatással jár. :) És nem mindenki olyan mint én.

2019. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#7 Nyugodj meg, azt sem veszi természetesnek mindenki :D
2019. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!