Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok Ti mit szerettek? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Lányok Ti mit szerettek? Ha a pasitok a legjobb barátotok is legyen akivel pl vásárolgattok meg minden ilyen csajos dolgokat is lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ez maradjon meg a barátnőknek?
2019. aug. 28. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a legjobb barátom, de nem akarok vele csajos dolgokat meg vásárolgatni. Nem ez teszi a legjobb barátommá, hanem az, hogy ő az első számú bizalmasom, akinek bármit elmondhatok, és akinek mindent elmondok. És ő is őszinte velem.
2019. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Eleve nem vagyok ez a nagyon csajos, amiben meg igen azt magamnak csinálom (köröm, smink, haj stb) szóval nem kell velem járkálni. De imádom, hogy párom benne van az ilyesmiben is, simán eljönne velem szerintem egy fullos intim gyantára vagy bármilyen "csajos" dologra és hősiesen végig ülné velem, minden érdekelné ami történik. Amit itthon csinálok az is érdekli, ha elmegyünk valami elegánsabb programra akkor hisztizés helyett mindig nézi ahogy készülődök, tudja már így jó pár év után, hogy melyik sminkcucc mire való stb.

Én ugyan így benne vagyok az összes "pasis" dologban, mondjuk mivel tényleg nem vagyok egy "nőies" nő ezek alapból érdekelnek.

A párom a legjobb barátom, ebből nem engedek. Elképzelni nem tudom minek vannak együtt akik nem így éreznek egymás iránt és nem a párjuk az abszolút kedvenc emberük a világon. Nyilván kell az, hogy eljárkáljunk külön is és legyenek saját dolgaink, de nem lennék olyan pasival aki nem jön be velem megnézni pár ruhát csak mert fujj az lányos dolog. Szerintem ez baromi gyerekes.

2019. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legjobb barát nekem is inkább azt jelenti, hogy velem oszt meg mindent. Nem az anyjához megy, nem a haverokkal beszél ki, nem a gyakorira szalad, hanem rögtön nekem mondja, ha gáz van.


Nem kell velem vásárolgatnia, de inkább olyan legyen, aki benne van az ilyenben, mint aki rácsap a seggemre, hogy "na jó van, cica, menjél játszani, ebédfőzésre meg bszásra légy otthon".

2019. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat!
2019. aug. 28. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A férjem pl vásárolni kifejezetten szeret oda meg vissza van a sportcipőkért szóval nyugodtan szabadon lehet ereszteni egy bevásárlóközpontban nem fog kinnt állni az üzlet előtt mint az a bizonyos a lakodalomban halálra várt arccal amég én vásárolok. A saját körmösöm fodrászom és kozmetikusom(gyanta) vagyok ez nekem kifejezetten me time nem kell oda de ha pl járnék is fodrászhoz eszembe se jutna oda elcibálni. DE: mostanában rengeteget fáj a hátam sokat görnyedek az irodában masszázsra kezdtem járni az utóbbi időben oda eljött velem már kétszer és tetszett neki. Bár hozzá teszem, nem úgy kell elképzelni hogy egymás mellett fekszünk fogjuk egymás kezét és kibeszéljük hogy mi legyen a kaja :D Parfümöt vagy pl sminket venni ott rezeg a léc igazából ki kérheted a véleményét hogy tetszik-e neki az adott illat vagy mit gondol az xy matt rúzsról. De azért teljes körű tanácsadást ne várj. Nálunk mondom a vásárlás általában okés, ezen kívül a masszázs meg télen fürdők(szauna,élménymedence stb) azok mennek ennél többet én sem igénylek ő pedig pláne 'csajos' dolgokból. Egyébként én a barátnőimmel is inkább borozgatok vagy vacsizunk valahol nem rúzsokat nézegetek. Legyen a legjobb barátom is persze de nálam nem tudja 'helyettesíteni' a női társaságot és nem is szeretném :) Ez a kis tér mindkettőnknek kell.
2019. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen a legjobb barátom, de én nem csinálok csajos dolgokat és barátnőim sincsenek, nem szeretem a nőket.
2019. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen, legyen a legjobb barátom is, de nem a vásárolgatós szempontból,inkább a lelkizős, bizalmaskodós szempontból.
2019. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az egy barátnő definíciója. Én férfit akarok magam mellé.
2019. aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát szívesen eljön velem vásárolni egy darabig el is van de ha nagyon hosszúra nyúlik azt megunja. Egyébként én szeretek egyedül is lenne magamban és pl imádok magam vásárolni tök egyedül. Pihentető , nem kell hogy mindig legyen körülöttem valaki :)


Ettől még a legjobb barátom igen mert elmondok neki mindent és mindig számíthatok rá. S ez fordítva is így igaz.

2019. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!