Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők Ti hogyan fogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők Ti hogyan fogadnátok egy szívből szóló szerelmes levelet? Örülnétek neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Bőven írjatok véleményt, tapasztalatokat! Kort is írjatok!

Köszi!

23F



2019. szept. 11. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak a semmiből jön, akkor azért az lehet ijesztő, írhatja egy betegesen rajongó, akinek érzéseit nem akarom viszonozni.


De ha már lement néhány randi, megbizonyosodtunk egymás érzéseiről, viszonzott a dolog, akkor lehet egy jó adalék egy ilyen ömlengős nyáladzás 😊 Ilyen a szerelem.

2019. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Normális esetben az ember nem ír szerelmes levelet olyannak, aki idegen, akit nem is ismer.

Ösztönösen az elején még nem vagyunk képesek kötōdni valakihez, akit nem is ismerünk.

Ha megismerted a nōt, úgy érzed, hogy neki is érzései vannak irántad, akkor jöhet az ilyen szerelmes levél, bár ebben is megoszlanak a vélemények, hogy kinek jön be az ilyen.

2019. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tudnám teljes egészében értékelni. A szívem mindig a reál tárgyak felé húzott.


Szinte beteg voltam, ha verset kellett elemezni/olvasni.


Nyilván, ha a szerelmem írna nekem egyet, megköszönném.


De nem az én világom, nekem ez csak túlzott önlengés.


Nyilván van olyan beállítottságú nő/lány, aki értékelni tudja.

2019. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

1.: nő nem nagyon ír szerelmes levelet, szóval már ez csökkenti az esélyét a megvalósulásra

2.: az a típus vagyok akibe garantáltan nem lehet beleszeretni, ez megintcsak csökkenti az esélyeit annak, hogy valaki pont Nekem írna szerelmes levelet.


Szóval kxvára örülnék neki, de tudnám, hogy egyszer úgyis felébredek. :D

2019. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem örülnék. Nagyon kínosnak tartom, ha valaki előad valamit, nekem meg azt végig kell néznem/hallgatnom.
2019. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ismerem a lányt természetesen, tehát nem ismeretlen .
2019. szept. 13. 01:55
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól fogadnám, ha értelmes, vagy vicces, vagy mind a kettő gondolatai vannak
2019. szept. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Örülnék, ha viszonzom, és kezd mondjuk kialakulni a kapcsolat köztünk. :)

Kaptam már, elsírtam magam rajta.

2019. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyban àrnyekolta a dolgot hogy olyantol kaptam akit nem szerettem. Az ex. Szakitottam semmit nem ereztem erre tenyleg gyönyörü levelet irt kerdezte is kesöbb hogy megfogott e a levél tetszett e es elmondtam öszinten hogy valoban gyönyörü csak azt sajnalom hogy töled kaptam.

Attol akit szeretek egy sima levél is nagyobb öröm.

2019. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
*az utolso mondatot ide szántam, azt azert nem mondtam neki
2019. szept. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!