Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak egyértelmű jelei, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyértelmű jelei, hogy a párom tisztán és őszintén szeret?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfiról van szó akit nem nagyon lehet rávenni hogy kimutassa az érzéseit mert nem olyan tipus. De néha úgy szeretném tudni hogy vajon mennyire szeret engem. Jó persze azt tudom hogy szeret, csakhogy legbelül mekkora szenvedéllyel.


Pl. nagyon szeretem amikor cirógat mert én valamiért nem csak egy sima cirógatásként élem meg hanem ez is egy olyan amikor mélyebb érzéseket érzékelek. És nem, nem a rózsaszín köd miatt. Hanem hogy képes órákig is csinálni és olyan kellemes kézzel és gyengédséggel hogy elolvad az ember.


A másik ilyen amikor pl éjszaka a hátára fekszek átkarolom és akkor megfogja a kezem vagy akkor is megcirógatja egy kicsit. Vagy a mellkasára fekszek és a homlokomra ad puszit vagy megsimogatja a fejem. És szeretném hinni hogy ezek tudat alatt működnek főleg éjjelente mert nem hiszem, hogy mindig felébred amikor hozzaérek.


Ezt csak azért kérdezem mert a két év alatt egyszer volt olyan hogy azt hittem van valakije (nem volt) és érdekelne, hogy ha ilyen szívből jövő szeretetet érzek akkor mindenképpen hagyjam ezeket a gondolatokat? Mert elhiszem én hogy néha néha az is szereti a párját akinek viszonya van, de biztos nem úgy mint azok az igazi szerelmesek akik csak a párjukat látját és tisztelik is.


2019. szept. 20. 12:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Ameddig érzem ezt a mélyebb fajta szeretetet addig biztos lehetek?

És, nem nincs mérhetetlen önbizalom hiányom, csak mindig is érdekelt hogy lehet e kategorizálni, vagy koszűrni valami alapjan a hűséges és a hűtlen férfiakat.

2019. szept. 20. 12:53
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Meg is válaszoltad magadnak a kérdésed. :D


Egyébként soha nem biztos semmi bármikor történhet bármi, de te ezzel a bizalmatlansággal fogsz elcseszni mindent. Inkább próbálj meg bízni benne mert ez egy kapcsolat alapja.

2019. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én bízom benne :)

De alapból mindennek két vége van.

Igen van hogy megérzi az ember hogy eltávolodott tőle a párja és rájön hogy baj van. De van a másik véglet amikor bízol a párodban mégis megcsal úgy hogy észre sem veszed, meg amikor már mindenki tudja csak te nem. Értem hogy kell a kapcsolatba a bizalom természetesen elengedhetetlen én is tudom.

De néha már úgy emlegetik a bizalmat mintha az lenne a garancia hogy nem csal meg. Pedig attól hogy az egy fél bízik a másikban, attól a másikat ez nem gátolja meg semmiben.

2019. szept. 20. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

De neked nost jobb lenne ha azt írnánk megcsal?


Lehet bármilyen boldog veled attól mèg megcsalhat. A pasik nem birják a monogámiát (tisztelet az 1%kivètelnek)

Viszont ha megcsalbsem fogja elmondani mi èrtelme ezen agyalni?

2019. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan tudnád, hogy tisztán és őszintén szeret, akkor unalmassá válna számodra, és otthagynád.
2019. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jelei. Én pl egyértelműen éreztem, tudtam, hogy tök egyformán szeretjük egymást. Azt is tudtam hogy soha nem csalna meg, ő szó szerint bele tudott betegedni ha vkinek fájdalmat okozott... főleg nekem. Ezer jel volt hogy szeret, de nehéz leirni...ő volt az egyetlen ffi akiért tűzbe mertem tenni a kezem!
2019. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából neked kell hogy legyenek érzéseid.


Boldog vagy?

Örülsz, hogy vele lehetsz?

Vágysz rá szexuálisan, és jó vele a szex?

Imádod ha csókolózhatsz vele?

Jó érzés megfogni a kezét?

Bármit bármikor elmondhatsz neki?

Magadban kell tartanod a kérdéseidet és 3x átgondolod mielőtt elmondod neki?

2019. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Am ha vki hűtlen azt kétlem hogy megtudna játszani hosszú időn keresztül úgy is lebuktatna saját magát vmivel sztem. Ahhoz nagyon agyafúrtnak kell lennie hogy kijáttszon. Maximum ha a férfi házasságban van na az már más tészta.
2019. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számithatsz rá a bajban nem hagy magadra . Nem csakszexet akar lehet vele beszélgetni nem csak szexről.
2019. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!