Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lehet ez, miért jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez, miért jut mostanában ennyiszer eszembe? Ti tennétek valamit vagy hagynátok?

Figyelt kérdés

Volt egy lány még általános iskola végén, ha jól számolom 9 évvel ezelőtt, akibe akkor belezúgtam, ő volt az első komolyabb szerelem az életemben ha úgy tetszik. Akkor sajnos nem jött össze a dolog, meg még talán túl korai is lett volna, mindenesetre elbénáztam ő meg utána összejött mással, fájt is a dolog, de ez már 9 éve volt, az idő nagyjából elfeledtette, azóta ott volt a gimi, az egyetem meg a többi, egy szóval nem foglalkoztam vele többé.

Aztán most az elmúlt 1-2 hónapban elkezdtem egyre sűrűbben álmodni vele éjjelente, illetve gondolni rá, mi lehet vele, ábrándozni kettőnkről meg ilyesmi (tudom elég nyálasan hangzik de tényleg így van/volt). Kíváncsiságból utánanéztem, Facebbokon azt írja nincs senkije (tudom, az semmit se jelent, de legalább több mint a semmi).

Két kérdésem lenne, ha ennyi infóból meghatározható számotokra a szituáció:

1. Mitől lehetséges hogy ennyi idő (majdnem egy évtized) és sok más lány, élmény után, egy egészen más életszakaszban hirtelen megint elkezdtem rá gondolni, mikor sok éve már nem is láttam, semmi vele kapcsolatos dologban nem volt részem, és azóta nagyon sok víz lefolyt már azon a bizonyos Dunán?

2. Ti a helyemben felkeresnétek, hogy mi van vele, hátha jól kijönnénk, vagy az ilyen álmodozásoknak meg hasonlóknak nem szabad bedőlni és engedni, és inkább gyorsan próbáljam meg újra elfelejteni?

Ti mit tennétek? Volt valakivel hasonló sztori?



2019. okt. 6. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd fel, nincs veszítenivalód.

A lány az álmodban egy szimbólum ami megtestesült, nem pont őt jelenti, inkább az érzéseket amiket akkor éreztél ez jött a felszínre az álmodba azon dolgok hatására amik most történnek veled.

2019. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelöld be. Aztán majd alakul. Egy próbát megér. Mondjuk nem mindegy, mi miatt nem jött össze. Lehet, hogy ő nem vonzódott úgy hozzád.
2020. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!