Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném kikérni a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kikérni a véleményeteket. Egy férfi szerethet egyszerre 2 nőt ugyanúgy?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Megismerkedtem több mint másfél éve egy nálam fiatalabb férfivel, akiről később kiderült, hogy nem egyedülálló, de addigra késő volt beleszerettem. Azóta elég sokminden történt velünk, elhagyta a párját is, aki lelkileg teljesen tönkretette, és ekkor reménykedtem benne, hogy végre lehet köztünk komolyabb. Én szerelemmel szeretem őt. Tudom hogy ő is szeret, milliószor elmondta és éreztette is. A probléma ott van, hogy van még egy másik nő az életében. Akit elmondása szerint ugyanúgy szeret, pedig még alig pár hónapja ismeri. Én megküzdöttem azért, hogy ő több rossz dolgot el tudjon engedni, míg a másik nő csak élvezi ennek eredményét. Szerintetek naivitás azt hinni, hogy lesz ebből komolyabb? Ő nem képes a monogámiára, de vágyik egy társra. Próbáltam már elhagyni, de mintha nem is hallaná meg, ha erről van szó. Úgy tervezi az életét, hogy abban én is benne vagyok, de csak szeretőként. Nekem viszont ez kevés. Én társra vágyom, akire lehet számítani.

2019. okt. 12. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

te egy martir vagy. es nem akarod latni a fatol az erdot. ha valaki szeret az nem a sajat onzo erdekeit meg kenyelmet helyezi eleg es meg sem hallja ha tiltakozol. ne altasd mar magad. olyan naiv vagy mint egy 14 eves kislany, mindent loszhart elhiszel ennek a szoknyapecernek.

ha valamit te nem akarsz, neked ugy nem megfelelo, akkor otthagyod ezt a pasast. nem megvaltoztatod, meg majd te kihuzod a bajbol.... ez a baj veletek martirokkal. simogatja az egotokat h milyen jo es onzetlen emberel vagytok, de valojaban azert "mentitek meg" ezeket az embereket h - akar tudat alatt - ugy erezzek lekoteleztetek oket, hogy ha te ennyi mindent megtettel erte nem hagyhat el, tartozik neked. ezert vagy merges a masik csajra hogy o "semmit nem tett bezzeg es megis megkapja amit en!" nem ugy sult el a kis martirkodasod ahogy akartad. egy akaratgyenge onbizalomhianyos, kapcsolatfuggo no vagy. inkabb hagyd ezt a pasast es rakd rendbe a sajat lelkivilagod.

2019. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Számodra nem megfelelő ez a felállás. Nem is fog változni. Minél előbb vessél neki véget!


És ha az lenne a válasz, hogy 2 nőt is szerethet egyszerre, attól jobb neked?

2019. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam már elhagyni"


Nem próbálni kell, hanem szakítani.

Nem találkozni vele, nem lefeküdni vele, nem foglalkozni vele.

2019. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyisd ki a szemed!

Akkor látni fogod, hogy ő visszaél az érzéseiddel. Az a kérdés, megvárod-e, amíg belebolondulsz ebbe a szánalmas játékba.

2019. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyta a párját:)) biztos ez?

Lelkileg kicsinálta:)) ez is biztos?


Az biztos, hogy hülyére vesz mindkettőt őket

2019. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"elhagyta a párját is, aki lelkileg teljesen tönkretette, és ekkor reménykedtem benne, hogy végre lehet köztünk komolyabb."


A pasi jelleme alapján nem úgy tűnik, hogy az exe csinálta őt ki lelkileg.Inkább fordítva.

Köztetek az lesz csak, ami eddig is volt.Pótkerék maradsz, amíg őfelsége rád nem un.

A helyedben én is tervezgetnék, mégpedig azt, hogy kibszom a fszba, ahová pontosan való.

2019. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szerethet két nőt egyszerre. Valamelyiket nem szereti, vagy egyiket sem. Ebből soha nem lesz komoly kapcsolat. Téged csak kihasznál és szerintem a másik nőt is. Amint beleszeret valakibe, téged dobni fog.
2019. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj már picit...


Szerinted ebben a helyzetben, ha igazán szeretne téged, akkor megelégedne csak a szeretői tartásoddal? Fogalmazd már meg, milyen egy szerelmes ember, és vesd össze a kedves választottaddal.


A szerelmes ember az borít, pláne ha szingli. De az biztos, hogy nem azt csinálja, ha már végre szingli, hogy beközli veled, hogy nemrég megismert egy újabb csajt igazából, te sem vagy rossz, de lesz.rja ha elmész hát elmész, de ő nem akar tőled ennél többet, pláne nem mond le a másik csajról, mivel ő is minimum annyira érdekli ( ha nem jobban), mint te.


Ezt vagy elfogadod, vagy nem. De elég nagy birkának kell lenni elhinni olyat, hogy szerelemes lenne beléd az illető.

2019. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fogadd el ő ilyen felfogású. Hozzá hasonló felfogású nő való. De ha szenvedni akarsz akkor tűröd hogy melletted más nőt kefélget. Ennyi!
2019. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem! Viszont szerethet két nőt egyszerre.
2019. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!