Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan érjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan érjem el hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy 27 éves szűz lányba. Ő is vonzódik hozzám de mégis elutasított . Ennek oka az,hogy szűz. Én mondtam neki hogy nem baj, én emiatt nem vetem meg, tényleg semmi probléma. De mégsem akar. Nem bízik bennem. Nem tudok vele komolyabban beszélgetni. Teljesen zárkózott és fél.

Hogyan tudnám elérni hogy összejöjjünk? Hogy nyerjem el a bizalmát?


2019. okt. 18. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lelkét kell először meghódítani, ez a bizalom kulcsa.

Érezze azt, hogy valóban érdeklődsz felőle, és az egész lénye érdekel.

2019. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a típus lehet, aki szent grálként tekint a szüzességére... én nem vesződnék vele, épp emiatt az ósdi mentalitás miatt. A szexszel ugyanis nem kegyet gyakorol valaki, amelyik nő így tekint rá, azzal szóba sem állnék. Biztos tele van gátlásokkal is, hiszen az átlaghoz képest jó 10 év "lemaradásban" van... nem sürgetném a helyedben. Ha tényleg szereted, ne erőltesd a témát. Bár ha hosszabb idő után sem bízik benned, akkor...
2019. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én vesződök vele mert szeretem mert senki iránt sem tudnám ezt érezni és egyébként a 3,14ja az utolsó ami érdekel belőle...
2019. okt. 18. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ne sürgesd, legyél türelmes vele és minden rendben lesz. :)
2019. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!