Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből veszi le egy nő azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszi le egy nő azt, hogy bejön egy férfinek?

Figyelt kérdés

A sok egymásra mosoly, az elcelodes-viccelődes vele azt meg nem veszi annak ugye?

Azért lovat nem akarok adni alá, biztos vannak sokan még nekem nem szokásom.

Bár egyszer beszélgettünk h a csini csajok így még úgy, kérdem te is de azt mondta h ő nem olyan csini. Most ezt lehet komolyan gondolta de lehet nem. Mondjuk jár edzeni ami szerintem tok felesleges mert nem mindenki szereti a gebe csajokat



2019. okt. 23. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Gebe helyett elég lett volna a nagyon vékony is te vadparaszt.


Szerintem ülj le és olvass egy könyvet, ne ezeken törd a fejed.:)

2019. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért baj az, ha a tudtára hozott, miért vagy beszari?.. Az ilyenekből így nem lesz semmi.


Magam nevében tudok nyilatkozni: én elég jól észreveszem, ha tetszem valakinek. Ez az érzékelés csak akkor tompul le nagyon, ha nekem is nagyon tetszik a másik, mert valahogy nehéz elhinnem a kölcsönösséget.


De tiszta fejjel meg elég apró dolgokból leszűrhető ennek a valószínűsége, akár pl a sok egymásra mosoly és pillantás is több,mint elég erre.

2019. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem mert utána kínos lenne ha ő egyáltalán nem így gondol na meg a többiek előtt is sulne a pofám. Tudom rossz felfogás de ez van
2019. okt. 23. 18:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább apróbb jelekkel probalnek neki uzenni
2019. okt. 23. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne szerinted kínos?...


Az egy dolog, ha valakinek tetszik valaki. AZ élet megy tovább. Rengeteg férfi inkább rohadtul nem is takargatja ha tetszik neki valaki. Ha lesz belőle valami, ha nem, ha akar a másiktól valamit, ha nem. Ez csak a fejedben ekkora dilemma...



A válaszom meg ugyanaz: jelezgethetsz "apró jelekkel", de hőszintén, ha ennyire fosol hogy jajj észreveszi, akkor az is jobb, hogy elfelejted és tényleg nem mutatod ki. Mert ebből bizony még ha sejteni is fogja, nem lesz az ég világon semmi. Tapasztalat.


Szóval döntsd el: vagy kimutatod neki egyenesen bókokkal, flörtökkel, mosolyokkal, dícsérettel, kedvességgel stb... Vagy egyáltalán nem.


De amit most akarsz ilyen béna pró bepróbálkozások, annál rosszabb lehetőség nincs, és értelmes sem nagyon van.


Szóval inkább növessz még egy kis önbizalmat, amíg letojod észreveszi-e, sőt, ki akarod mutatni, függetlenül a másik reakciójától.

Valahogy nagyobb sikered lesz, ennyit garantálok már látatlanból is.

2019. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, és miket mondjak neki ami szerinted bevalhat?

Szeretem ha adnak tippeket. Vagy hogyan flortoljek vele?


Egyébként messze szebb mint az összes csaj akivel együtt voltam ezért is f.sok ennyire

2019. okt. 23. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Ne fossál! :)

Gondolom te is ismersz olyan férfit, aki nem egy adonisz, de a stílusával, beszédével, vagy akármivel mégis sikeres a nőknél. De ehhez az önbizalom elengedhetetlen. Nem hiába mondom, ezzel már önmagában növeli valaki a vonzerejét..


"Vagy hogyan flortoljek vele?"

A förtölésnek pont az a lényege? nem kell komolyan venni, ez egy játék. Az a célja, hogy te csinálsz valamit, és megnézed, leszűröd a másik reakciójából, hogy vevő-e rád. Ha távolságot tart, te is visszaveszel, ha közeledik, te is közeledhetsz.. A lényeg, hogy egy hullámhosszon legyetek, és észrevedd, ha sok neki a lépés.


Hogyan?

Az a te stílusodtól függ, mi áll közel hozzád?

Ha pl jól tudod kifejezni magad, akkor beszéddel, írással nem lesz gondod.

Ha nem az erősséged, akkor ki tudod fejezni mosollyal, pillantásokkal.

De általánosságban légy vele érdeklődő, és bókolj neki egyszer-egyszer.


Nem kell félned, dícsérd meg nyugodtan néha. Azt mond neki, ami tetszik benne, nem kell kamuzni: ha a szeme akkor az, ha a hangját szereted hallgatni, akkor azt.


Őszintén: egy nő sem sértődik meg azon általában, ha dicsérik vagy figyelnek rá. Szóval kár félni.


Keresd a társaságát, érdeklődj a dolgai felől. Ha ő is keresni fogja a tiédet, az egy pozitív reakció, akkor jó úton vagy.


De ezeket neked kell "kipuhatolózni", ha meg nem reagál rájuk úgy, akkor bumm, max nem hívod majd el randizni. És az élet megy tovább.. Még csak bele sem halsz látod. És kínosnak sem tartanám, mi kínos ezen? Hogy bejön neked egy nő? Hagyjuk már, felnőttek vagytok, x alkalommal előfordul ez mindenkivel, minkét nem részéről. Kb hétköznapi. :)

2019. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!