Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire beteges a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges a neten képeket nézegetni/lementeni arról, aki tetszik neked?

Figyelt kérdés

Tehát nem vagytok együtt. Ő jó esetben tud a létezésedről, de valószínüleg nem gondolja, hogy tetszik neked, vagy akár csak titkon rajongsz egy ismerősért/barátért...

Mennyire gáz képeket nézegeti róla szerintetek? Szerintem nagyon (:D), legalábbis fordított esetben nem hiszem, hogy túl sok jót gondolnék valakiről, aki ezt csinálja. Igaz, rólam nem is hiszem, hogy van fent kép bárhol a neten. Az én kiszemeltemről is csak pár van, és azok is munkahelyi eseményeken készültek. Véletlen találtam rájuk (nyilván reménykedtem, hogy akad kép, amin rajta van, de úgy értem, hogy azért nem kellett sokat “nyomozni”).


Ha ti megtudnátok, hogy valaki titokban képeket nézeget rólatok, ti hogy reagálnátok? Vagy arra, hogy rágugliztok az illetőre? Ti csináltok ilyet? :D


2019. okt. 27. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
*vagy arra, hogy rátok guglizik valaki
2019. okt. 27. 20:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Az ilyen mögött gondolom van nálad érzelem és erős vonzódás is.
2019. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát amit felraknak a netre képet, benne van a paklibam, hogy azokat bárki lementheti, nézegetheti. Engem nem zavarna különösebben. Nekem is van lementve egy pár kér a páromról, jó néha nézegetni.
2019. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan valaki lenne aki ismerősöm Facebookon, tehát hozzáfér az oda feltöltött képeimhez, hát valószínűleg megszakítanám vele a kapcsolatot és törölném az ismerőseim közül. Nem az zavarna hogy letöltögeti a képeimet, hanem az érintene kellemetlenül hogy érez irántam valamit amit nem áll módomban viszonozni.

Interneten pedig lehet rám guglizni (most próbáltam ki) és csak az egyetemi szakdogámat találtam meg, szóval nyugodtan, nincs semmi érdekes :D

2019. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha nem használja fel nagyon durva dolgokra.
2019. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, ha megtudnám, hogy ezt csinálják a képeimmel. Mondjuk, nem is pakolok fel magamról semmit. Aki ezt teszi, járhat így is.
2019. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!