Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ez mennyire vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez mennyire vonzó egy nőben számotokra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,h a nem kislányos dac hanem kicsit vadabb csak azért se stílus vonzó külsővel valahogy mindig felébreszti a férfit a pasikban. Itt nem arra gondolok,hogy előre akar engedni de elkezdek ordítozni,hogy menjen már. 😂


Hanem amikor belülről a legtisztább nőiességgel érződik rajtam a fiatal vadság,pontosan annyira,h az ne lehessen közönséges. Tehát nem az örök elérhetelen,aki lekarmolja az arcod,ha rá mersz nézni.


Nagyon nehéz elmagyarázni,kevesekben van meg én úgy tapasztaltam valami vad elengancia vett le a lábáról számos embert körülöttem. Nem elég jól kinézni....humor,vadság,tudni úgy nemet mondani h közben hallod benne,azt h ez az a nem ami valójában kicsit igen, selytető de nem egy közönséges viselkedés.


Egy ropogós huszas nő. 😅🤨


Á én se bírom ki ezt nevetés nélkül.. de vonzó amit kb felvázoltam? Mert a szépség nem minden,kisugárzás nélkül kuka az egész.

(Nem akarok ismerkedni.)



2019. nov. 1. 23:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Én nem értem amit felvázoltál. 😑
2019. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Ügyes vagy, mehetsz aludni
2019. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Az intelligencia vonzó, a gyerekesség nem. Az elegancia pedig az írásképet is tükrözze.

Kérdés megválaszolva.

2019. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Noren1989 ***** válasza:
97%
Hagyjuk inkább holnapra, ha te is összekapdostad a gondolataidat.
2019. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%

Ezt nevezik személyiségnek, ez nem tulajdonság. :)

Kicsit el vagy szállva magadtól, te ropogós huszas nő. :)

De jól teszed, maradj is ilyen, látszik, h szereted és elfogadod magad (még a hibáidat is, és van öniróniád). Ilyennek kellene lennie mindenkinek.

Ja, és ez qurva vonzó. :)

2019. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Oké. Összekapom magam!

Örülök h valaki szerint még ügyes is vagyok. Nyugodtabban alszok. Ja,nem csak azért sem. 🤭😂😂

2019. nov. 1. 23:33
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Ez szép és jó csak egy idő után nem fogod érteni, hogy miért nem kellesz senkinek és természetesen nem a te hibád lesz, hisz tökéletes és ropogós vagy.
2019. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Persze nem mindenkinek... van egy bizonyos réteg, akit le tudsz venni a lábáról. Zsák a foltját.
2019. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Sose nevettetek,viccelődtetek magatokon? Nem azért írtam mert elszálltam. Nem ugyanazt akartam írni korra amit mindenki.


Nem vagyok egoista. A nem közönséges,intelligens,normális selytető viselkedésről beszélek.

2019. nov. 1. 23:43
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
SeLYtető.........
2019. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!