Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyedülálló lányok általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló lányok általában bárhol nyitottak arra ha egy ha egy fiú ismerkedni szeretne velük?

Figyelt kérdés
Vagy vannak olyan helyek ahol nemigazán örülnének neki?
2019. nov. 6. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem helyfüggő...
2019. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem baromi idegesítő lehet, hogy akárhová mennek, mindenhol megtalálja őket valami férfi..

Nem tudom, nőként szerintem nem lehet valahol észrevétlenül lenni. Férfiként én el tudok tűnni, de a nők akiknek magányhoz volna kedvük, tuti gyűlölik, hogy sose hagynak nekik levegőt.

Aztán lehet túlgondolom.. :D

2019. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne pont az útkereszteződésben próbáljon átjutni a zebrán, vagy ne épp akkor mikor lekési a vonatot, ilyesmi.
2019. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik nekik a férfi, akkor igen.

Ha nem tetszik, akkor nem.

2019. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyan helyzetben, amikor biztonságosan nemet mondhatnak és elmehetnek. A munkahelyükön ügyfélként ne próbálkozz.
2019. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Az egyedulallo lanyok nem egyedulallo fiuk, hogy barhol es barmikor nyitottak lennenek ismerkedesre.


Csak magambol kiindulva

Most pl egyaltalan nem vagyok nyitott, nem keresek senkit, az iskolamra fokuszalok

de amugy is

mielott megjon, ingerult vagyok,

amikor megvan, mindenki hagyjon beken

amig nem ittam meg a reggeli kavemat, ne is szoljatok hozzam

ha olvasok, telefonalok, ne zavarj,


mivel meloban igencsak hulla leszek, vagyis a hazaut kb a piheno idoszakom a buszon, delutan 5 korul tomegkozlekedesi eszkozon ne zavarj, amugy se, mert cikinek tartom, hogy masok hallgatjak amiket beszelek,

ha masik ferfival vagyok ne zavarj(elofordult mar!)

ha baratnoimmel vagyok, ne zavarj.


Amikor nyitott vagyok, akkor rad fogok mosolyogni, de legalabb radnezek tobbszor is, es ha bejossz nekem alapbol, akkor kozelebb fogok menni hozzad es talan oda is szolok.

2019. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
#6 utána pedig sírd el a világnak, hogy "miért nem kezdeményeznek nálam a férfiak?" :D
2019. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, csak oszinten akartam valaszolni.

Amugy meg, nem, nem sirok. Amikor nyitott vagyok arra, hogy ismerkedjek, akkor nincs problemam.


Csak arra akartam ramutatni, hogy nagyon sok minden jarhat valaki fejeben, szoval ha nemet mondanak, az altalaban nem rolad szol es, hogy nezel ki, hanem roluk.

2019. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!