Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelemnek, idő kell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelemnek, idő kell? Ha most még nem is, később szerelmesek lehetünk?

Figyelt kérdés

2 hónapja volt 1. randink, ami jól sikerült, így elkezdtünk találkozni többször.

Végül kapcsolat lett a dologból.



Nagyon jól érezünk magunkat egymás társaságában. Egyre több a program. Élvezünk az együtt töltött perceket. Viszont még nem érzem, hogy nagy "szerelem" jelen lenne.

Persze valamilyen érzések már vannak...ezt ő is mondta.


Ha elején nem jött a "szerelem", akkor később már nem is fog jönni? Lehet csak idő kell, aztán meg fog jelenni a "szerelem" érzés is?


2019. nov. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani, hogy "amúgy jól elvagyunk"
2019. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleve össze sem kéne jönni olyannal akivel nincs szerelem.

Egy olyan helyzetben ahol már több hónapja találkozgattok, "párocskás" dolgokat csináltok, hivatalosan egy párként tekintetek egymásra de mégsincs szerelem abból már soha nem is lesz.

2019. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz a sorrend...
2019. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Így akkor kell érezni amikor már évek óta együtt vagytok.
2019. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom. Tök jól elvoltunk, tök jó programokat csináltunk, és vártam, hogy majd egymásba szeressük, de részemről semmi nem lett. Kb fél év után inkább elkezdett idegesíteni , de azért még plusz egy évet lehúztam mellette. :D Utólag rájöttem, hogy semmi értelme nem volt ennek a kapcsolatnak.
2021. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!