Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-on túliak, tibennetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-on túliak, tibennetek meg van még a remény, hogy találtok magatokhoz való szerelmet. Nem érzitek azt hogy már kiégtetek érzelmileg?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Miért égtem volna ki? Az mást jelent. Volt eddig 3 barátnőm. Amilyen hülye manapság az emberek 95%-a, megváltás, hogy egyedül lehetek. 31,75F
2019. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

? :D Nem. Volt egy komoly kapcsolatom, jó sok évig. Aztán több tucat alkalmi és laza két év alatt. Most újra komoly kapcsolatom van egy imádnivaló nálam jóval fiatalabb lánnyal, aki frissen tart:D


31F

2019. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bennem semmi remény, én tuti nem kellek senkinek sem. Igen, cseppet kiégtem, mert nem is annyira dob már fel egy szép nő, vagy egy emberi kapcsolat, kommunikáció sem. (F37)
2019. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok harminc sem, csak közel hozzá, és most kezdtem ráeszmélni, mennyire kimaradtam mindenféle szociális tevékenységből (főleg csajozásból), dehát ilyen későn nekiállni az első szárnypróbálgatásoknak garantálná az orbitális pofáraeséseket, szóval inkább leszarom az egészet... :D
2019. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2: ha ez igaz, te egy tipikus mai ösztönlény vagy. Írom ezt veled egyidős férfiként.
2019. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érzelmileg sosem fogok kiégni, mivel alapból is érzelmes fajta vagyok. :) Néha elfogy a lendület, aztán újra nekiveselkedek a dolognak. :)


41F

2019. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44 múltam, és fél éve vagyok egy olyan nővel akivel minden eddiginél jóbban megértjük egymást.
2019. nov. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!